З обласного бюджету виділять 100 тис грн матері загиблого на сході України воїна Михайла Дзака

З обласного бюджету виділять 100 тис грн матері загиблого на сході України воїна Михайла Дзака  та по 10 тисяч грн на лікування трьом пораненим бійцям

Сьогодні, 14 березня,  депутати обласної ради  продовжили вивчати матеріали другого пленарного засідання шостої сесії. Так, своє засідання провела постійна комісія з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення під головуванням Михайла Софілканича. В її роботі взяли участь заступник голови обласної ради Петро Грицик та керівники відповідних департаментів ОДА.

Зокрема, йшлося про затвердження  виконання ряду цільових галузевих програм з економічного і соціального розвитку області за 2016 рік, затвердження таких  на 2017 рік, внесення змін до діючих з  питань охорони здоров’я, зайнятості населення, розвитку фізичної культури і спорту тощо.

Жваве обговорення серед членів постійної комісії викликали профільні питання. Серед них – про внесення змін та доповнень до Програми зайнятості населення Закарпатської області на період до 2017 року, про хід виконання Обласної комплексної програми на 2015–2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих та ін. Депутати підтримали ці проекти рішень.

У рамках обласної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016-2018 роки депутати погодили матеріальну допомогу матері загиблого на Сході України воїна з с.Оноківці Ужгородського району Михайла Дзака у розмірі 100 тис грн,  а також на лікування  трьом пораненим та травмованим  бійцям  по 10 тисяч грн кожному.

Розглянули листи і звернення, що надійшли на адресу комісії та визначились щодо ряду питань про надра і майно.

Найбільш слушні думки й доповнення депутатів, висловлені ними в ході обговорення проектів рішень, будуть обов’язково враховані, узагальнені і розглядатимуться на президії обласної ради.

Прес-служба Закарпатської облради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.