Юна закарпатка стала маленькою Міс Світу (ФОТО)

 міс6 В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція закарпатської маленької красуні Крістіни Михалчич. Дівчинка цього року представляла Україну на міжнародному дитячому фестивалі культури та мистецтв “Little Miss World 2014”, який проходив в Турції (Анталії) з 28 вересня по 4 жовтня.

Крістіна отримала дві достойні нагороди: за кращий арт-костюм «Фея Квіткової планети» та офіційний титул – “2nd Princess of Europe 2014”.  Як розповіла мама юної конкурсантки Надія Михалчич, ще навесні Крістіна брала участь у дитячому фестивалі краси та таланту «Міні-міс України» і отримала перемогу в одній з номінацій «Міні топ-модель Києва -2014», а також запрошення представляти Україну на фестивалі в Туреччині. «Графік був дуже напруженим,- каже мама дівчинки,- пізно увечері учасниці розходилися на відпочинок. За весь час Крістіна всього раз побувала на морі.  Конкурс був набагато складніший, ніж у Києві, члени журі приїхали з 15 країн».

«У конкурсі брали участь 45 учасниць з різних країн, – каже Крістіна. – Багато дітей танцювало, співало, робило гімнастичні трюки. А ще у нас була вечірка на 4-поверховій яхті-піратському кораблі. Корабель не доплив до берега трохи і нам треба було проплисти по морю і знайти скарб. Я не злякалася і стрибнула у море. Плавати мене навчила мама».

Крістіна розповідає, що хоче всюди встигнути, крім навчання в школі ходить на різні гуртки: малювання, танці, хоче записатися на гімнастику, фортепіано та плавання.

 

«Діти були дуже підготовані,- додає Вікторія Німець, модель, хореограф  школи моделей А’Star. – Основна підготовка Крістіни тривала під час очікування ще першого конкурсу в Києві. Вона інтенсивно займалася, мала додаткові уроки. Виступила на найкращому рівні  і ми дуже пишаємося, що наші учениці досягаються такого рівня, їх запрошують на фото сесії у рекламні кампанії та у відомі журнали».

 

Костюм «Квіткова фея», як розказує Надія Михалчич, вразив усіх: і учасниць і журі. У квітах було все: і маленька спідничка, і пишний шлейф, чобітки та парасолька. Журі навіть фотографувалося з маленькою квітковою феєю.

Наступна мрія дівчинки – взяти участь у одному з новорічних конкурсів. Найближчий відбудеться у Польщі в січні.

міс міс2 міс3 міс4 міс5 міс6

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *