Юлія Тимошенко попросила не розглядати її кандидатуру на посаду глави уряду

412683Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко просить не розглядати її кандидатуру на посаду глави уряду.

Про це повідомили у прес-службі “Батьківщини”.

“Для мене стала сюрпризом інформація про те, що мене пропонують на посаду прем‘єр-міністра України. Це питання зі мною ніхто не погоджував та не обговорював. Дякую за повагу, але прошу не розглядати мою кандидатуру на пост глави уряду”, – йдеться у заяві Тимошенко.

Нагадаємо, заступник фракції “Батьківщини” у Верховній Раді Сергій Соболєв запевнив, що кандидатура Юлії Тимошенко не розглядатиметься на посаду прем’єр-міністра України.

“Є кілька кандидатур на посаду прем’єра, які обговорюються в рамках переговорного процесу. Але я не буду називати прізвища, щоб не нашкодити переговорному процесу”, — розповів Соболєв.

Раніше стало відомо, що екс-прем’єрка збирається балотуватися на пост президентаУкраїни, вибори якого заплановані на 25 травня.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

1 Comment

  1. Не балотуватиметься не тільки на посаду Премєрміністра, але і Президента також. Люди не дадуть. Халяви для дермократів більше не буде! Досить годувати народ демагогією. Люди гинули не за крісло для Юлі. Прибігла на готове! Той буде Президентом хто воював за Україну. Як опозиція була на вулиці то “Банду геть!”, як отримала владу, то вже забули хто такі регіони. Гидко дивитися на таку опозицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.