Ярош вимагає арешту вбивць Сашка Білого

ярош“Правий сектор” вимагає негайної відставки глави МВС Арсена Авакова та арешту всіх причетних до вбивства координатора Правого сектора Олександра Музичка.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, про це на брифінгу в Києві у вівторок заявив глава Правого сектора Дмитро Ярош.

“Ми не можемо мовчки спостерігати за активною контрреволюційною діяльністю Міністерства внутрішніх справ України. У зв’язку з цим ми вимагаємо негайної відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, вимагаємо арешту командира спецпідрозділу УБОЗ “Сокіл” і, відповідно, тих, хто винен у вбивстві”, – сказав він.

Ярош стверджує, що останнім часом спостерігається “контрреволюційний тиск на Майдан, на авангард нашої революції – “Правий сектор”.

“Вбивство – а саме так ми трактуємо те, що сталося сьогодні вночі – вбивство Олександра Музичка, нашого побратима, є підтвердженням тому. Ті спецоперації, які відпрацьовує ФСБ Росії, на жаль, відбуваються зараз, в ці дні, ці години”, – зазначив він.

За його словами, “Правий сектор” усвідомлює, що “багато хто хоче розхитати ситуацію в Україні та дестабілізувати її, і щоб агресія з Криму поширилася на іншу територію України”.

“Правий сектор виступав і виступає за мир, спокій і стабільність в нашій державі і зробить все залежне від нього, щоб ніяких інцидентів в Україні не відбувалося”, – запевнив Ярош

В той же час він підкреслив, що “Правий сектор” не збирається мовчки спостерігати за подібними діями співробітників МВС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *