Янукович та Тимошенко привітали українців з Днем Незалежності

прапорПрезидент Віктор Янукович закликає українців об’єднатися заради розбудови України.

 

Про це йдеться в його привітанні з нагоди Дня незалежності, опублікованому на сайті президента.

 

“Сьогодні, у непрості для всього світу часи, я закликаю усіх громадян нашої держави об’єднатися заради спільної мети – розбудови економічно потужної, демократичної незалежної України, якою б пишалися наші батьки й наші нащадки”, – зазначає Янукович.

 

“Переконаний, що це нам під силу. Разом ми побудуємо соціально справедливу та заможну державу”, – додав він.

 

Президент також вважає, що пройдений Україною шлях за роки незалежності “переконливо свідчить, що ми здатні самостійно та відповідально розвивати власну, незалежну державу”.

Водночас екс-прем’єр, лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко переконана, що “процес позитивного становлення нашої молодої європейської країни вже став незворотнім”.

 

“Нам ніколи не було і не буде легко. Такий вже в нас генетичний код, така історія, така доля”, – цитує її офіційний сайт.

 

Тимошенко наголошує, що підписання та ратифікація угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС знаходиться в зоні ризику і називає це ще одним історичним випробуванням.

 

“На цьому шляху ми не самотні – у нас є друзі, є ті, хто теж вірить в Україну разом з нами. Ми маємо довести, що ми достойні бути в Європейській родині. До нас демократичний світ ставиться з надією, з вірою, що ми варті кращої долі”, – підкреслює екс-прем’єр.

 

Важко бути оптимістом там, де я зараз перебуваю. Але я знаю, що в України все буде добре”, – підсумувала Тимошенко.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.