Doc.ua запис до лікаря

Як закарпатські правоохоронці почали жити «по-новому»

 

бачинськаНа сьогодні в Закарпатті та загалом на Україні складається ситуація коли люди – народ почали активно висловлювати власну громадянську позицію, яка не співпадає з думкою існуючої  влади, а якщо бути точніше, з позицією очільників які «присосались» до власних крісел, отримують за наш кошт заробітну плату, та ще й не бажають слухати, що думає і що хоче народ.

Тому, такими представниками державних структур розпочато цілеспрямоване знешкодження  найбільш активних представників від народу, які пропагують ідеї реформування суспільства, очищення влади від корупції, люстрацію всіх гілок влади.

Нагадаємо, що 22 серпня 2014 року прокурором Закарпатської області Олегом Сидорчуком було висунуто  підозру у нібито підбурюванні  до неправомірної вигоди адвокату, медіа-юристу, члену громадської ради Ужгородської міської ради  Бачинській Анастасії.

Як зазначає адвокат підозрюваної Пересоляк Олександр, переслідування політично вмотивоване, а документи по справі продовжують фальсифікуватись.

Так, на думку адвоката, під час затримання Анастасії Бачинської працівниками УСБУ в Закарпатській області були вчинені злочини, які передбачені ст.ст. 186, 397 КК України (пограбування мобільного телефону, порушення адвокатської таємниці). http://uzpravda.org/pratsivniki-usbu-v-zakarpatskoyi-oblasti-pograbuvali-advokata/

Чи закінчилося фальшування доказів проти адвоката на цьому? Мабуть, що ні! для отримання слідів із рук адвоката використовувалися фільтрувальні аркуші білого кольору. Однак майже на усіх  фільтрувальних аркушах були виявлені сліди зеленувато-фіолетового кольору ще до отримання слідів рук.

На зауваження адвокатів до працівника  УСБУ в Закарпатській області, що проводила слідчу дію, остання почала ховати зразки фільтрувальних аркушів. На вимогу адвокатів надати документи на підтвердження повноважень, працівниця УСБУ повідомила, що такі документи при собі не має. Таким чином, хто ж проводив слідчу дію щодо громадського діяча?

http://youtu.be/3p0KuvP3ppc

http://youtu.be/_d9QN1kS6Ts

http://youtu.be/xG9lYq3sMjc

Окрім цього, з метою приховати незаконність затримання адвоката Анастасії Бачинської слідчий УМВС України в Закарпатській області разом із працівниками міліції вчинили, на думку адвокатів злочин, який передбачений ст. 366 ККУ (службове підроблення), а саме: внесли в офіційні документи завідомо неправдиву інформацію щодо часу зачитування повідомлення про підозру.

http://youtu.be/ZKlbyJPGOg0

Каральні дії до правозахисників та громадських діячів набувають широкого поширення  за «нової» української влади. Так 28 червня 2014 року на численних інформаційних ресурсах засобів масової інформації було опубліковано повідомлення про обшук адвоката Дениса Гордєєва та його подальше затримання, яке відбулося з процедурними порушеннями та недотриманням гарантій адвокатської діяльності.http://vkdka.org/golova-vkdka-napraviv-ofitsijne-zvernennya-do-generalnoji-prokuraturi-ukrajini-schodo-porushennya-profesijnih-prav-advokata-denisa-gordjejeva/

Як повідомили захисники адвоката Бачинської Анастасії в найближчий час очікують на  череду розправ та фабрикування справ і щодо них самих.

 

Часи змінилися, а методи роботи правоохоронних органів залишилися ті самі: фальшування справ проти громадських діячів, тиск на свідків, підстави та вибиття показів.

ЯК протидіяти такому беззаконню та зухвалості органів, що покликані захищати наші права?  Нам громадським діячам, небайдужим та чесним людям необхідно об’єднатись за для очищення влади від посадовців які паразитують на власному суспільстві,  яке до того ж їх утримує.

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Як закарпатські правоохоронці почали жити «по-новому»”

  1. Я ніх…я не розумію…Що це за ху..ня така: “підбурюванні до неправомірної вигоди”???
    В чому полягає звинувачення? Мусора є мосора, нічому дивуватися. А Сбу теж керується Балогою. Сидорчук падлюка звісно.
    Не під Богом ми всі ходимо, а під мусорами, блеать, мочити їх треба.

  2. Які батьки,такі й діти. Мова йде про Ярослава Пилипа. Його мати в ЗОШ №5 у Берегові від батьків незаконно збирає кошти на всякі заходи і ремонт школи і залишається безнаказаною. Вчителька,яка виступила проти цього беззаконня зазнала образ від директриси, Так що це за порядок? Коли в країні припиниться безпредєл?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *