Категорії Новини

Як Ющі-Балоги українців грабували, …а зараз люди йдуть за 150 грн. голосувати за них, їхніх братів і холуїв

Мільйони з вас відчули на собі окрім щоденного пограбунку через харчі, ліки, тарифи на газ і електроенергію – грабунок масштабний, швидкий і шоковий. Кінець правління Ющенка-Балоги. Зникає валюта. Курс з 4,82 за долар, зростає до 10. Що ж відбулось?

Західні спекулянти, що прийшли сюди під видом пристойних банків (яких пустив сюди Ющенко, знищивши українську банківську систему), – зрозуміли, що в Україні криза неминуча, ринок металу різко звузиться. Тому й почали виводити капітали за кордон. Але ж в банках, залюбки, примножувалися мільярди корумпованого капіталу ющенків-балог, міністрів, прокурорів і суддів. Вони також кинулись миттєво витягати свої „трудові”. А валюти нема. Що робить Ющенко? Дає вказівку Нацбанку друкувати мільярди гривен. Закачувати їх в банки (приватні) і скуповувати валюти аби зберегти і витягти СВОЄ. Називалось це пограбування РЕФІНАНСУВАННЯ. Як „порятунок” економіки від кризи. Вони своє витягли.

З ужгородських банків балоги-пітьовки вивозили ваші гроші міхами. Це були їх „трудові” депозити. А неміряна (перші два транші друку– 85 млрд. грн.) кількість гривень зробила свою справу. Мільйони до цих пір чекають на депозити, а ті, хто взяв кредит в валюті до цих пір в боргах і втрачають майно… І ніхто не відповів. А треба би. Розслідувати. Поставити до стінки. З державного резерву покрити курсові різниці в курсах валют (до і після афери), майном і резервами банків розрахуватись з депозитаріями. Аби більше нікому і ніколи не було спокуси за тиждень обікрасти простих громадян на мільярди доларів.

Сергій Ратушняк

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *