Категорії Новини

Як розстріляли мера Сімеїзу (відео)

мерВ Інтернеті розміщено фрагмент відеозапису з веб-камери готелю навпроти селищної ради Сімеїзу, на якій відображений розстріл мера Кирила Костенка.
Відео опублікував сайт “Центру журналістських розслідувань”.
На записі видно, що відразу за “Мерседесом” Костенко до стоянці поруч із селищною радою під’їхав автомобіль ВАЗ-2101, який зупинився біля парапету.
З “копійки” з водійського місця вийшов чоловік з автоматом. Автомобіль Костенко зупинився вище стоянки. Мер відкрив двері, в цей момент чоловік з автоматом підійшов до парапету і зробив серію пострілів у відкриті двері автомобіля.

Після стрілянини чоловік швидко сів за кермо “копійки” і поїхав. На відео чітко видно, що до зброї був прив’язаний кульок, куди відлітали відстріляні гільзи – тому на місці злочину не було виявлено жодної.
Таймер камери зафіксував час вбивства – 8.41 ранку.
На місце розстрілу через кілька хвилин вибігли люди з сільради.
Як відомо, 26 лютого в Сімеїзі був застрелений селищний глава Кирило Костенко.
Невдовзі біля гори Кішка був виявлений спалений автомобіль “копійка” з пошкодженим автоматом, з якого він імовірно був розстріляний.
Правоохоронці кажуть, що вбивство скоїв професіонал-на місці злочину не знайдено жодної гільзи.
Одна з версій мотиву вбивства селищного голови Сімеїзу, як повідомив прокурор Криму В’ячеслав Павлов, професійна діяльність Кирила Костенка.
Слідство у справі про вбивство селищного голови має покази свідків очевидців і відеозйомку. Зокрема, місцевий житель зняв людину, яка від’їжджала на велосипеді від автомобіля ВАЗ-2101 біля гори.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *