Як Ратушняк на ужгородських дебатах змагався з “пустим місцем” (ВІДЕО)

дебатиПід час дебатів у другому турі мерських перегонів в Ужгороді, претендент Сергій Ратушняк опинився сам на сам з фанерним макетом Богдана Андріїва.

Про це в мережі Фейсбук пише вчилель-методист Ужгородської гімназії Федір Брецко.

12. 11. 2015 р. на каналі “ТИСА” відбулися виборчі дебати між кандидатами у мери Сергієм Ратушняком та Богданом Андріївим! Та Богдан Андріїв не прийшов на дебати!

Чи то побоявся, чи не знав що сказати, чи не знає як сказати! “Складні часи – рішучі дії” – так називається програма Богдана Андріїва! Очікував почути деякі штрихи механізму її реалізації, порівнюючи з механізмом реалізації програми Сергія Ратушняка під назвою “Зробили багато, зробимо ще більше!” Неупереджено і вельми витримано вів програму ведучий, а журналісти підготували цікаві запитання.

Зміст відповідей кандидата у мери Сергія Ратушняка дає підстави стверджувати наступне. Сергій Ратушняк чітко і грамотно окреслив проблемні питання нагального вирішення та дещо віддаленого. Відповідаючи на питання про паркування автотранспорту у місті та транспортних розвязок довів, що добре орієнтується у цих питаннях аж до деталей. Цікавим є погляд на питання про збереження історичного центру міста. Про публічність рішень міськради пообіцяв їх повну публічність на усіх етапах: від ініціювання до прийняття.

В окремих відповідях на запитання Сергій Ратушняк визнавав помилки, перегини, амбітні позиції, допущені у минулому, що свідчить про те, що він не той, що був раніше. Він розкрив сутнісний зміст негативного явища місцевих виборів 2015 року – масовий підкуп, через реалізацію якого невідомий своєю політичною публічністю в Закарпатті та у місті Ужгороді Богдан Андріїв нашвидкоруч став нібито відомий.

У зверненні до ужгородців Сергій Ратушняк закликав не продавати свій голос за 500 грн. В цілому під час дебатів Сергій Ратушняк (у народі “РАТА”) виглядав знаючим, креативним, досвідченим, енергійним, налаштований діяти серйозно і відповідально. Та найголовнішим у його помислах і думках було те, що він є ПАТРІОТОМ МІСТА УЖГОРОДА!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.