Як Перечинщина відзначила свято Останнього дзвоника (ФОТО)

  В усіх навчальних закладах Перечинщини пролунали останні дзвоники, сповіщаючи про завершення чергового навчального року. 

дітиЗа доброю традицією, щоб привітати зі святом Останнього дзвоника, яке ознаменовує веселу пору канікул для всіх школярів та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості для випускників, завітав голова районної ради Анатолій Перцев до одного з навчальних закладів району – Вільшинківський навчально-виховний комплекс загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

Учні і вчителі цієї школи із щирістю і теплотою зустріли почесного гостя свята, адже він обраний депутатом районної ради нинішнього скликання жителями цього населеного пункту та приділяє постійну турботу про те, щоб діти мали належні умови для навчання. Зі словами щирих вітань, керівник району привітав із закінченням навчального року випускників, учителів, батьків, зі святом, прощання зі школою та початком дорослого життя, сповненого нових можливостей і перспектив. Побажав випускникам щасливої долі й здійснення найзаповітніших їхніх мрій, а вирушаючи у самостійне доросле життя – не боятися труднощів, відкривати нові горизонти, щоб батьки, які дали їм життя, могли пишатися ними. А ще – бути патріотами, чесними й працьовитими та пам’ятати, що Україні потрібні їхні талант, інтелект й працьовиті руки, а рідному мальовничому гірському куточку – нові професіонали та спеціалісти для його розвитку і відродження. Адже сьогодні саме від них, нового покоління,залежить наше спільне майбутнє, процвітання і добробут всієї держави. Молодшим школярам, Анатолій Перцев побажав гарно відпочити на канікулах, щоб восени зі свіжими силами повернулися за парти й далі опановували науки. Висловив щиру вдячність педагогічному колективу і батькам за натхненну, самовіддану працю, за любов і тепло, яке вкладали у своїх вихованців. У виступі керівник найвищого представницького органу району додав, що районна рада і надалі сприятиме покращенню та створенню належних умов для навчання, адже для депутатів питання освіти залишається пріоритетним. З нагоди свята голова ради вручив грамоти районної ради за сумлінну і творчу працю на освітянській ниві, забезпечення якісних умов навчання та виховання підростаючого покоління вчителям початкових класів навчального закладу Марії Кривці й Мар»яні Лангвізер, вчительці української мови та літератури Віталії Пекар, а також грамоту районної ради учаснику й призеру районної та обласної олімпіад з образотворчого мистецтва учню 6-го класу Тарасу Ходаничу.

діти2На святі, подарунки від очільника району, отримали й випускники новоствореного, минулоріч, дошкільного навчального закладу, які цього року йтимуть в перший клас.Керівництво та батьки висловили свою вдячність голові районної ради за постійнудопомогу сільському навчальному закладу.

З нагоди свята Останнього дзвоника депутати районної ради також побували на шкільних лінійках у закріплених за ними селах, які відзначили з учнями і вчителями: М.Грубий, М.Фрайтик, М. Іванічко, М. Мицька, В.Поприк, О.Кравчук, В. Коба.

Прес-служба Перечинської районної ради

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *