Як отримати землю в Чопі (ВІДЕО)

бубликПро це інформує громадський активіст Лариса Ступак (орфографія і стилістика автора):

“Катерина Німців спробувала подати заяву на отримання земельної ділянки у Чопі. Рівень надання адміністратичних послуг у нашому місті просто вражає. Адепт церкви Сандея Аделаджи Бублік Михайло, отточив свою майстерність хамити ввічливо. Вслухайтесь в його поради: Звертайтесь з цим питаням куда хочете… Вдивіться в його манерну зверхність до відвідувачки. Він із задоволенням, витончено та галантно знущається з Катерини.. ВІн відчуває царську підтримку, насолоджується царською ласкою та купається у царській безмежній довірі .
Почуйте, як бреше набожна секретарша Івановська Оксана: Земельник пішов на комісію… Ой! Ні! Він пішов по скарзі мешканців…
Насправді земельника спіймала камера за 10 хвилин до її чарівної брехні, коли він прогулювався містом із своєю дружиною.
Люди! Навіщо нам таки слуги народу? Кому вони служать?
Дияволу? “

3 Comments

 1. Для того, щоб отримати “землю в Чопі” – треба бути… грамотнішим!
  Причому не тільки заявникам, але й “Трибуні”!

  По-перше. Про яку “землю в Чопі” мова? Невже про те, щоб набрати земельку з клумби в… глечик для кімнатної квітки?
  Якщо ж мова йде про отримання ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, то це аж ніяк не питання: “як стати на землю”!
  По-друге. Про яку ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ йде мова? Під садівництво і огородництво, для організації сільськогосподарських робіт чи для ведення лісництва?

  Якщо ж мова йде про бажання побудувати “хату”, то це називається: отримання земельної ділянки ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ЗАБУДОВИ!

  Невже молоді люди, настільки… неосвідчені, або не можуть звернутись до “розумних”, наприклад – юристів, які б й підготували РОЗУМНУ та КОНКРЕТНУ Заяву до міської влади м. Чоп?

  Це відео, як і сам випадок про одне: ось чим закінчується “навчання за гроші”: і для громадян, і для чиновників, яких аж ніяк – не захищаю! Просто останні роблять з нами те, чого ми й… заслуговуємо!

  1. согласна с последним предложением. все привыкли быть людьми третьего сорта. а на видео не вижу какой то безграмотности со стороны заявителя. ведь в мэрии ясно сказали что это в админ центр нужно обратиться.с админ центра послали обратно… вот и весь футбол….

 2. Хоч про яку земельні ділянку іде мова- її отримати неможливо. Бо Галя не дає землю кому її не треба. Вона в мене дуже розумна, тому розбереться сама кому дати, кому не дати. Пішли всі у гузицю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *