Як нелюд вбивав бабусю на Воловеччині

моргПро подробиці жорстокого вбиства в с. Абранка Воловецького району редакції “Трибуна” розповів один з її читачів:

“Цю малолітнью тварь (хоча ні, йому 19 років) знаю з дитинства (мені 25 років) на імя Євген і прізвище Понзель.

Той хлопець любив випити та й ймовірно вживав наркотики, конфліктний з дитинства, втікав зі школи, стріляв з лука в собак ще дитиною, мучив котів.

А жертва 72-річна пенсіонерка мешкала сама біля лісу, та біля головної дороги, справедливо сварила молодь, особливо пяну, обзивала всілякими прокльонами, адже вони шумно йшли дорогою вночі з дискотеки. На основі цього й виник конфлікт молодого душогуба з жертвою. Жертва 3 заяви написала в міліцію на цью тварь. Мати ледь відмазала його.

Іще в жертви була пенсія на картці, вона не знімала її багато років. Жила з того що продавала на автошляху Київ-Чоп ягоди та гриби, торік ходила в полонину по яфини, які здавала заготівельникам. Ще й мати цього душогуба, ймовірно підштовхнула юнака до злочину, так як весь час говорила, що в жертви є великі кошти та золото (чув на власні вуха, люблять же у нас в селі рахувати чужі гроші).

Старенька тримала біля себе сокиру, зачинялась на ніч, та все одно душогуб вислідив її, коли виходить з дому і.т.п., тобто ретельно готувався до злочину. Судячи по характеру травм – розколота голова, обличя-місиво, виколоті очі, відрізані вуха та груди, злочин скоєно з особливою жорстокістю, з метою помсти жертві, за її справедливі прокльони та дорікання за наругу біля Хреста (молодь пяна іноді справляла нужду біля цього Хреста), що стоїть на узбіччі неподалік хати жерви.

Доречі кошти бабуся тримала в банку, так що бузувір не розжився, це ймовірно ще більше його розлютився.

Після скоення злочину тварь поспіхом зібрала манатки та чкурнула в Москву, де живе його батько, що розлучився з матірю багато років тому. Було це у неділю 5 січня перед Святвечором, а жертву родичі виявили лише в середу 8 січня, так як вона не відповідала на дзвінки. Родичі йшли до неї колядувати”.

1 коментар

Анонім написав:

Будь-ласка удаліть цей коментар, тому що ця стаття наклеп, нехай і я її написав. Я вибачаюсь за надану мною недостовірну інформацію. Будь ласка удаліть дану статтю, тому що вона не відповідає дійсності. Прошу вас удаліть цю статтю

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *