Як капітулювали хустські регіонали (ФОТО)

Сесія Хустської ради була революційною, зал був повний мітингувальниками.

сесія хуст

Фракція Партії Регіонів  саморозпустилась ,а  голова РДА написав заяву на звільнення,  Якубець почав вихвалятись, як він активно працював сидячи у президії . Це визвало критику з боку депутатів, які звинуватили його в корупції та політичному тиску на депутатський корпус . Де він змушував силою та погрозами звільнення та політичного переслідування державних службовців та депутатів вступати в Партію Регіонів .  Про це зі сцени заявляли  Рогач , Пристая. Рішко М.М. від УДАРу піддав нещадній критиці роботу РДА і наголосив щоб Якубець покинув президію ради і сів на своє місце депутата , а не продовжував агітувати за свою горе команду .

Виступали і громадські активісти, які теж в присутності прокурора та начальника міліції робили заяви, де вони та їх знайомі зазнавали політичного переслідування від голови РДА та його заступників. Яка буде реакція правоохоронців поки не відомо .

На вимогу Хустської районної та міської організації КУН  було винесено питання про  заборону партійної символіки та  партії Партія Регіонів та Комуністичної партії . За це рішення проголосували депутатська більшість  – голосували навіть деякі регіонали. Також Хустська районна рада проголосувала за пропозицію фракції «Батьківщина»  розірвати договір оренди приміщення з Хустської РДА, по приміщеннях, де сидять голова та заступники РДА . Кабінети мають бути опечатані і здані районній раді.

Виступали і представник від «Свободи» Рішко ,який наголосив , що міліція має відати каски,  щити та бронежилети бажаючим ,які хочуть їхати боронити Україну від злочиної влади. На це очільник міліції нічого не відповів . По закінченню сесії ,відбулась панахида за убієними  захисниками України.

   сесія хуст2


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.