Letyshops

Як добивали Василя Якубця (фото)

Як добивали Василя Якубця (фото)

Якубець2Сьогодні після обіду стали відомі подробиці нападу на депутата Хустської районної ради В.Якубця. Наш кореспондент побував у Хустській ЦРЛ та поспікувався з потерпілим. За його словами, відкриваючи ворота до свого будинку в селі Іза, до нього ззаду підбігли четверо нападників з бітами. Ще один чекав на них в автомобілі марки “Седан”. Отримавши серію ударів бітою, Василь Якубець зміг на мить вирватися та заскочити у власне авто. Тим часом квартет невідомих продовжував завдавати йому чергових ударів по ногах і руках. Також їм вдалося розбити скло на машині потерпілого. Знущання, мабуть, продовжилися б якби на гвалт не прибігли сусіди, чим добряче налякали бузувірів. Вони спритно сіли в авто (свідки говорять про чорний або сірий колір легковика) та розчинилися у темряві бічними вулицями Ізи.

Подробиці жорстокого побиття депутата на Закарпатті (ФОТО)
Подробиці жорстокого побиття депутата на Закарпатті (ФОТО)
Подробиці жорстокого побиття депутата на Закарпатті (ФОТО)

Наші джерела у правоохоронних органах стверджують, що міліціанти оголосили відпрацювання по цій справі. Ми ж у свою чергу триматимемо руку на пульсі довкола жорстокого побиття депутата райради та помічника-консультанта голови Закарпатської ОДА та інформуватимемо читачів про найменші подробиці.

Нагадаємо, що кандидатура В.Якубця була розглянута на предмет призначення головою Хустської радержадміністрації. У понеділок, 22 квітня, Якубець повинен був бути у Києві, де його могли остаточно затвердити головою райдержадміністрації.

Читайте по темі: Затримано нападників на помічника голови ОДА Василя Якубця!

Подробиці побиття Василя Якубця (відео)

Балоги ступили на шлях війни. Побито помічника губернатора.

Новини Закарпаття

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *