Балоги ступили на шлях війни. Побито помічника губернатора.

ЯкубецьЗ 20 на 21 квітня у Хусті здійснено замах на життя Василя Якубця, депутата районної ради, помічника-консультанта голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди. З різними травмами важкості він був госпіталізований до ЦРЛ. Внаслідок жорстокого побиття у потерпілого зламані обидві ноги, серйозних ушкоджень зазнала голова.
Як вдалося з’ясувати “Новинам Закарпаття”, Василь Якубець пов’язує цей інцидент зі своєю діяльністю. Так, ще в період виборчої кампанії у жовтні минулого року, людина, яка представилася Миколою, тричі пропонувала потерпілому не співпрацювати з обласним депутатом, кандидатом у народні депутати по 71-му виборчому округу Степаном Деркачем. За словами Якубця, загадковий Микола обмовився, що працює на Павла Балогу, який теж балотувався по цьому ж округу. Слід зазначити, що перший телефонний дзвінок мав на меті залякати депутата Хустської райради та психологічно тиснути, аби той покинув штаб С.Деркача. Через певний проміжок часу Микола зателефонував ще раз. Цього разу у хід пішли сильніші аргументи – пропонувалися чималі гроші. Однак Василь Якубець, категорично відкинув спокусливу пропозицію, попросив його більше не турбувати. За якийсь час, зателефонувавши втретє, на адресу депутата райради посипалися численні погрози фізичної розправи.
За інформацію “Новин Закарпаття”, правоохоронцям вдалося ідентифікувати мобільний номер, з якого здійснювалися телефонні звінки з погрозами. Є сподівання, що по гарячих слідах міліціонерам значно простіше буде з’ясувати конкретику щодо особи, яка займалася телефонним шантажем, а від так і вийти на тих, хто був замовником, а хто виконавцем жорстокої розправи.
Треба зазначити, що кандидатура В.Якубця була розглянута на предмет призначення головою Хустської радержадміністрації. У понеділок, 22 квітня, Якубець повинен був бути у Києві, де його мали остаточно затвердити головою райдержадміністрації.

Ще по темі: Затримано нападників на помічника голови ОДА Василя Якубця!

Подробиці побиття Василя Якубця (відео)

Як добивали Василя Якубця (фото)

Новини Закарпаття

1 коментар

Русин - Українець написав:

Я не радуюсь, але всім так треба гнидам-яничарам які працюють на банду яників!!!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *