Вже вчетверте у Мукачеві пройде фестиваль дитячих театрів “Імпреза над Латорицею” (ПРОГРАМА)

Вже вчетверте у Мукачеві пройде фестиваль дитячих театрів “Імпреза над Латорицею” (ПРОГРАМА)

14-16 травня у Мукачево відбудеться четвертий Всеукраїнський відкритий фестиваль театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів «Імпреза над Латорицею».

Четвертий фестиваль попри усі складнощі відбудеться та згуртує на сцені Мукачівського драматичного театру 10 театрів з різних міст України. Регіонально представлена Закарпатська, Запорізька, Хмельницька, Івано-Франківська область. Загалом до Мукачева на четверту «Імпрезу» завітають близько 150 юних театралів. Перегляд 12 конкурсних вистав відбудеться на сцені Мукачівського драматичного театру.

Учасники обіцяють порадувати глядачів різного віку, адже готують як дитячі твори, так і досить серйозні драматичні вистави. Крім того, цьогоріч на фестивалі неймовірна жанрова різноманітність: поруч з класичними драматичними виставами в програму входить театр ляльок, інтерактивні та моно вистави. Вистави поставлені на матеріалах творів класичних і добре знайомих авторів – Лесі Українки, Ліни Костенко, Антона Чехова, Вільяма Шекспіра, а також за текстами сучасних українських та закордонних драматургів.

Оцінювати майстерність юних театралів буде професійний склад журі, до якого увійдуть актори театру і кіно, діячі культури і мистецтв з Дніпра, Ужгорода та Мукачева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.