Виставку художника Данила Галкіна відкриють в Ужгороді

Виставку художника Данила Галкіна відкриють в Ужгороді

29 липня о 16.00 в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відбудеться відкриття виставки Данила Галкіна «Подвійний горизонт».

Данило Галкін (нар. 1985 р. в м. Дніпропетровськ) – сучасний український художник/куратор, навчався у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі та в Академії будівництва i архітектури. Працює з публічним простором, висловлюючись за допомогою просторових інсталяцій, гепенінгу, предметно-орієнтованого мистецтва, тощо. Представляв Україну в Європі, Америці, Східній Азії та Близькому Сході. Володар чисельних премій. Живе і працює в Дніпрі.

Триптих проєктів в Ужгороді починається в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту, де художник конструює висловлювання в першу чергу приділяючи увагу виставковому простору, перлиною якої є вітражі під стелею будівлі, , На виставці будуть протиставлені копіям вітражів з військкоматів та лікарень центральної області України формують складне висловлювання про військовий стан та відкрите небо – «Подвійний горизонт», на який і виходить оглядовий майданчик виставкового простору музею у місті, що знаходиться на межі двох кордонів.

Також переносячи фрагменти вітражних панно на полотно Галкін надає їм не тільки нового значення, але й статус витвору мистецтва, якого вони ніколи не мали.

Виставка в рамках резиденції «Вибачте номерів немає» стала можливою за підтримки програми Artist in war, House of Europe, Austrian Ludwig Foundation for Art and Science, European Cultural Foundation / Culture of Solidarity Fund: Ukraine Edition, Uzhhorod vacation house, Закарпатської академії мистецтв, Обласному палацу дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН, Асортиментній кімнаті, організації «Кожна тварина», Павла Керестея та поцінювачів мистецтв Ксенії Євгенієвої та Павла Вишневецького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *