Виноградівські націоналісти дарують добровольцям автомобіль (ФОТО)

18 листопада 2014 року голова Виноградвської районної організації ВО «Свобода» Володимир Палінкаш передав ключі від автомобіля для фронту на Сході, а також відправлено провіанту для бійців АТО.

січ«Сумісно зі своїми побратимами, воїнами з батальйону “СІЧ”, що приїздили на короткий час з війни додому в м. Виноградоів було зібрано 11 тисяч гривень. Родиною місцевого підприємця подаровано ще 500 доларів. Це дало нам можливість придбати 5 листопада в Львові автомобіль “Крайслер”. Львівські патріоти також долучилися до придбання авто, доклавши 300 доларів. Загальна сума автівки склала 2000 доларів,окрім того на ремонт вклали ще 250 доларів. Велика подяка підприємцям та жителям м.Виноградів від бійців батальйону “СІЧ” , – розповідає Володимир Палінкаш.

Крім цього велика кількість гуманітарної допомоги, а саме теплих речей, ковдр, светрів та продуктів харчування , закарпатських копченостей, консерв відправлено бусом, що їхав до місця дислокації батальйону з Берегова. А через два дні відправлена поштою величезна посилка теплих речей до м. Курахова. Декілька днів тому родиною підприємця подаровано бійцям 5 нових дублянок. Продовжується збір допомоги. Тел..0509499087

«Таким чином цього місяця на передову відправлено допомоги більш ніж на 45000 гривень (включно з автомобілем) ,за що всім Вам велике спасибі. Крім того хочу подякувати всім землякам ,які підтримали “Свободу” на виборах. Пройшовши революцію Гідності , перемігши диктаторський режим Януковича ,ми сподівалися на кращий результат. Однак антиукраїнські сили зробили все ,щоб Свобода не пройшла до парламенту. Ця короткочасна поразка не зламала нас,ми й далі лишаємось вірними синами свого народу,своєї України. Кожен свободівець ,будь-то зі зброєю в руках ,або зі скринькою для збору допомоги на війну,робить все для скорішої  перемоги над московським окупантом. Слава Україні!», – голова Виноградівського осередку  ВО “Свобода” В.І.Палінкаш.

 

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *