Ужгородці обрали собі найгіршу владу за часи незалежної України

путани– Щодо політичної ситуації в нашому місті:
1. Ужгородці обрали собі найгіршу владу за часи незалежної України, і відбулося це завдяки застосуванню брудних технологій підкупу виборців імплементованих нам з Мукачева.
2. Наступні чергові місцеві вибори будуть в жовтні 2015 року – і до того часу проводити позачергові, як нам знову інтенсивно нав’язують з Мукачева (а це процедура 3-4 місяців) – безглуздо і марнотратно!
ТОМУ:
– нехай, на час до чергових виборів, оберуть собі керівництво і працюють під постійним пильним громадським контролем, а не тікають від взятої на себе відповідальності перед громадою кидаючи мандати.
І ОСТАННЄ – ЖОДЕН З ДЕПУТАТІВ НИНІШНЬОЇ КАДЕНЦІЇ НЕ ПОВИНЕН ПОПАСТИ В СКЛАД НОВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ! І ЦЕ БУДЕ ЛЮСТРАЦІЄЮ ПО-УЖГОРОДСЬКИ! – про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук інформує громадський діяч Володимир Химинець.

– Погоджуюся але, Володя, запропонуй механізм контролю, який ефективно впливатиме на депутатів – свиней від корита не так легко відігнати, – прокоментував у відповідь журналіст Павло Федака.  

 

1 Comment

  1. Ганьба на всю Україну – Ужгород отримав подарунок на річницю Майдана – в.о. мера – активного антимайданівця і колишнього РигоАнала!!!!!! Про це пишуть усі інтернет-видання України!!! ГАНЬБА!!! Це свідчить лише про одне – ПРОДАЖНІСТЬ УСІХ УЖГОРОДСЬКИХ ДЕПУТАТІВ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *