Виноградів, наркотики і бездіяльність поліції: що заважає правоохоронцям бути на боці закону?

Виноградів, наркотики і бездіяльність поліції: що заважає правоохоронцям бути на боці закону?

Поки правоохоронці бездіють, у місті продовжують орудувати наркоторговці.

Колись тихий і мирний Виноградів ризикує стати наркотичною столицею Закарпаття. Причина тому – бездіяльність правоохоронців, які ніяк не можуть визначитись на чиєму боці вони працюють: українських законів чи місцевого криміналітету?

Не допомогли, навіть, беззаперечні факти у вигляді ряду гучних затримань, які проводились з відеофіксацією та в присутності активістів. Після оприлюднення інформації про затримання у ФБ-сегменті Виноградівського району, обурені громадяни самі викладають в публічний доступ фото розповсюджувачів наркотиків, називаючи їх імена та місця зберігання товару та розповсюдження (https://zp247.com.ua/vinogradivski-narkobarigi-yaki-ubivayut-nashix-ditej-foto-dokazi/). Проте правоохоронці жодного разу не взялись перевірити ці дані. 

Щоб зрозуміти. Чому зараз ми говоримо про бездіяльність поліції давайте промоніторимо інформацію про викриття та затримання наркоторговців за останні кілька місяців:

26 листопада 2019 року.

Департаменту внутрішньої безпеки НПУ були встановлені учасники групи, яка займалася виготовленням та збутом наркотичних засобів у великих розмірах

Учасниками наркогрупи виявились мешканці міста Виноградів, які налагодили вирощування конопель, переробку та подальший збут на ринку країн Євросоюзу марихуани, а також психотропних речовин. Поліція повідомила, що речові докази вилучила, а фігурантам оголосили підозри.

Що далі? Які результати розслідування? Кого з наркоторговців притягнули до суду і кому належала наркоферма? Поліції майже за півроку це все ще не відомо.

2-4 березня 2020 року. 

2 березня біля 16 години по вулиці Пушкіна у місті Виноградів був затриманий місцевий розповсюджувач наркотиків (https://goloskarpat.info/criminal/5e5d68da6f2c1/).

За два дні, 4 березня, близько 23 години по вулиці Івана Франка міста Виноградів, біля супер маркету «Барва», групою швидкого реагування поліції було затримано чоловіка, в автомобілі якого  виявили велику кількість наркотичних речовин (https://goloskarpat.info/criminal/5e60be46e9e25/).

Цікаво, що машина в якій знаходився наркоторговець, була затримана біля території ПАТ «ПМК 78» (https://goloskarpat.info/criminal/5e60b04a6d57c/). Самий транспортний засіб належить ТОВ «Севлюш Моноліт». Власником обидвох компаній є знана у місті родина Вайдів. Один з них, Золтан Вайда, помічник народного депутата Владіслава Поляка (https://itd.rada.gov.ua/mps/info/page/21272).

Окрім того, тієї ж доби у місті поліція затримала сімох нетверезих водіїв. Чотири з них були у стані наркотичного сп’яніння (https://goloskarpat.info/criminal/5e60d5dc27c3c/). Двоє з них, як повідомила поліція, мали при собі крупні партії наркотиків (https://goloskarpat.info/criminal/5e60e2de11767/).

І що далі? Які результати розслідування? Кого з наркоторговців притягнули до суду і хто власник вилучених наркотиків? Все просто. Як і у першому випадку відповіді на ці питання у поліції немає вже два місяці.

Тож що або хто заважає правоохоронцям працювати на боці закону і очистити Виноградів від наркотиків, зробивши його знову безпечним для жителів міста.

Ми не можемо дати відповіді на ці питання. Можливо вищестоящі правоохоронні та силові органи зможуть повпливати на своїх підлеглих у Виноградівському відділку Нацполіції, прокуратури та СБУ. Всі жителі міста з нетерпінням чекають коли перед судом постануть як наркодиллери так і власники вилучених наркотиків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *