Викладачі Хустщини просять нардепів не допустити знищення системи дитячої мистецької освіти.

танці2Звернення викладачів дитячих шкіл естетичного виховання м.Хуста та Хустського району до Народних депутатів України-Лунченка В.В., Пацкана В.В. та Балоги П.І.

Шановні народні депутати України!
Ми,викладачі дитячих шкіл естетичного виховання м. Хуста та Хустського району Закарпатської області,глибоко стурбовані ситуацією,що складається в державі напередодні прийняття бюджету 2016 року та розгляду проекту Закону України “Про освіту” підготовленого Міністерством освіти України. Міністерство фінансів України пропонує суттєве скорочення видатків на освіту,культуру та охорону здоров’я. Оскільки законопроектом “Про освіту” передбачається створення ” сертифікаційних центрів”які будуть надавати дипломованим фахівцям право на здійснення педагогічної діяльності в мистецьких.спортивних,технічних та інших позашкільних закладах,то це призведе до знищення системи дитячої мистецької освіти.Під час громадського обговорення Міносвіти проігнорувало категоричні заперечення громадськості проти прийняття законопроекту у тому вигляді в якому він з’явився на сайті цього відомства. Діяльність дитячих мистецьких шкіл завжди була позитивним надбанням незалежної України, а випускники цих навчальних закладів постійно підіймали позитивний імідж країни на міжнародному рівні.

Шановні НАРОДНІ обранці!
Звертаємося до Вас з переконливим проханням не допустити жорстокого свавілля по відношенню до викладачів мистецьких шкіл,учнів та їхніх батьків. пов’язаного із закриттям цих закладів.Адже в час масового безробіття жодна сім’я не в змозі буде сплачувати повну вартість за навчання дітей.А це означатиме втрату країною десятків тисяч юних талантів.

Просимо винести дане питання на розгляд профільного комітету а у випадку необхідності внести до порядку денного пленарного засідання Верховної ради України та сприяти його позитивному вирішенню.

З повагою викладачі Дитячих шкіл естетичного виховання м. Хуст, смт. Вишково,сіл Драгово, Стеблівка, Сокирниця, Велятино, Нижнє Селище.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *