Вийшла у світ книга краєзнавця Людвіга Філіпа «Ужгород – рідне місто моє»

Вийшла у світ книга краєзнавця Людвіга Філіпа «Ужгород – рідне місто моє»

Вчора, 2 червня, у дворику Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая відбулася презентація книги відомого історика, релігієзнавця, краєзнавця Людвіга Філіпа – «Ужгород – рідне місто моє». Це видання, яке чекало своє представлення понад 30 років, та є результатом пошукової роботи в архівах, творчого доробку й систематизації історії міста: від найдавніших часів до теперішнього часу в хронології історичних періодів.

Книга містить 5 розділів: Унгвар – Ужгород крізь віки; Культові споруди Ужгорода; Навчально-виховні заклади; Персоналії. Як зазначив сам автор – збулася мрія усього його життя. Людвіг Філіп також розповів про те, як трудився над книгою в архівах та музеях краю, аналізуючи сотні документів, фотографій…

«Пройдений значний шлях земного життя, тож хочеться передати у спадок майбутнім поколінням ужгородців і свій доробок з історії міста. Адже кожна людина має залишити по собі слід», – зазначив Людвіг Іванович та додав, що старався описувати історичні події такими, якими вони і були насправді.

mukachevo.today

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *