Вихованець Медведчука незадоволений начальником закарпатської міліції

шараничЗакарпатський нардеп Віктор Балога, який отримав путівку у політичне життя від Віктора Медведчука, як істинний есдек взявся до звинувачення інших у власному гріху. На цей раз він звинуватив у зв’язках з кумом Путіна начальника закарпатської міліції Шаранича:

“Бо коли на Закарпатті міліцію очолює людина, зв’язки якої з Медведчуком не є таємницею для обізнаних людей, то це те ж саме, що призначити в Донецьку начальника УМВС з оточення Януковича.

Хочу наголосити – відповідальність за такі кадрові призначення на Закарпатті, яке систематично піддається атакам російської пропаганди, лежить виключно на прем’єр-міністрові і в.о. Президента. Впевнений, у випадку спроб дестабілізації краю ми в силі дати адекватну відповідь. Але мало хто вірить, що в такій ситуації міліція з нинішнім її керівництвом не опиниться на боці ворога”.

Насправді таке несприйняття Балогою Шаранича пояснюється дуже просто – жодні вибори Балога не зробив без підкупу населення, купляв голоси собі, Кучмі, Ющенку, Януковичу. Але для цього треба мати ручного начальника міліції на кшталт Чепака чи Гички.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *