Вибори до ВР на старій законодавчій базі це заколот Порошенка і олігархів-злодіїв проти України – Ратушняк

Вибори до ВР на старій законодавчій базі це заколот Порошенка і олігархів-злодіїв проти України – Ратушняк

РатаПро це лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк заявив на своїй сторінці у мережі Фейсбук:
Крім обманів і розводів нічим Порошенко не займається.
-АТО за 2-3 години – його обіцянка!
– Щоденна зарплата в зоні АТО – 1000грн. Без коментарів. Там більшість голодує.
– Продасть бізнес… Того ж рівня.
– У владі профі… Всі з бізнес орбіти “Рошен”. Армію очолоив кримінальний мусор. Зникають з владних небосхилів останні слов’яни.
– Перевибори на всіх рівнях. До ВР на 100% – “пропорційна основа”, 3% – прохідний бар’єр. Замість цього – законодавчі ініціативи від президента – ще більша узурпація влади ніж у попередників. 
– Перекриють злодійські схеми, хабарі, відкати… Сміх. Тоді чому не росте наповнення бюджету і не повертається попередній курс твердих валют.
– Винні будуть покаранні… Жодного затриманого з числа знакових.
– Регіони очолять лідери… Знущальний фарс. Або крадії з великої дороги або якісь коханці, яких впізнають 50-чоловік краю.
– Здача Крима БЮТом: Тимошенко, Турчинов, Яценюк – навіть не названа злочином.
– понад 500 тисячна армія і міліція не може розібратися з 1-2 тис. бандитами.
– Замість рішення в кінці лютого по фінансуванню армії – в червні. Зараз Яценюк з пафосом: “Нема чим заправляти БТР”. А де 8-м мільярдів? А чому 80 млн одразу перерахували сім’ї Порошенка за автобуси для “озброєння” армії. Красти треба меньше. 
– Олігархи будуть відсунуті від влади. Повний регіт. Сам такий і Тарута, Коломойський, Палиця й аграрний олігарх (що реформує силовий блок)…
– багаті поділяться з бідними. Не помічений ніхто. Порошенко в тому числі. Із сотні Farebs – по 100млн $ и маємо 120 млрд грн. Та це – нова сучасна армія! Коломойський там, в Дніпрі, захищає не Україну, а свій мільярдний бізнес на території нашої держави. Від руди і вугілля до металургії, банку і сьогодні всі військові і космічні підприємства. На чолі самий великий в світі центр іудейства. Хто не зрозумів – це ще один Ізраїль – по площі і економіці. Відібраний від України. НАЗАВЖДИ!
Грабіжницька закупівля ел.енергії в олігархів за 0,75 – 5,0 грн/кВт (сонячна і вітрова енергія. Сама дороща в світі),- замість 0,2грн\кВт – від державних АЕС. Мільярди течуть через бензин і газ, страховки і ліки, борошно і цукор… Монополізованих злодіями-олігархами, ЯКІ і ДОВЕЛИ КРАЇНУ ДО КРОВОПРОЛИТТЯ. Братовбивство обездолених зі сходу з обкраденими з центру і Заходу.
В нашому краї – хабарництво, казнокрадство, розкрадання майна, землі і ресурсів, контрабанда ОЗУ братів Балог – цвіте буйно і безкарно…
Я вже не кажу про ганьбу на весь світ, пан Порошенко, що жодної санкції проти ворого і агресора – Росії, – Ви НЕ ЗАПРОВАДИЛИ! Російські МТС, АЗС, Обленерго, банки, страхові копмпанії і (!!!) російські серіали по всім “українським” каналам продовжують висмоктувати мільярди з України до кішені агресора-вбивці! Жодну персону з політикуму і бізнесу не оголошено поза законом… А скиглимо на весь світ, щоб приймали санкції і допомагали. Це проституцію і зрадництво! Ось як це називається!
Одним словом – це і є “жити по-новому” від олігарха Порошенко.
З першим туром Вас, співгромадяни.
P.S. Свого часу не обрали Черновола, потім не обрали Мороза, зараз свист тіх же граблів… Видно тому і не було ніколи держави під назвою Україна.
ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ!!!
Вибори до ВР на старій законодавчій базі – це заколот Порошенка і олігархів-злодіїв проти України!
50% мажоритарки – шлях для злодіїв. Політ. реклама і фінансування виборчих блоків від кого завгодно – це шлях для злодіїв-олігархів. Не зниження прохідного бар’єру до 1-3% – це заборона на прохід до влади нових політ сил і нових людей.
І це остання фаза існування держави.
Одна рокова помилка – “перший тур” – зроблена. Залишилась остання дурь, яку може зробити народ на шляху до знищення власної держави – пропустити цей заколот (“вибори” і конституційну “реформу”) від Порошенка.
Ваш Сергій Ратушняк

2 Comments

  1. Никогда не доверял этой К* “любых друзив”- иУДЫ-юща. Как БАЛАМУТИЛИ “воду” при иуде, так и продолжают МУТИТЬ под крышей УДАРенных, одурманенные запахом шеколада и БОБЛА олигарков! КУПОЧЕСТВО, во все времена, без выгоды для себя и своего бизнеса, ДОБРА для других людей не делало. А имея власть, эти ТОРГАШИ думают тольго о “сладкой жизни в ШЕКОЛАДЕ”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *