Вибори директора Мукачівського гуманітарно-педагогічного коледжу супроводжуються гучним скандалом (відео)

До редакції телеканалу «М студіо» надійшла інсайдерська інформація про те, що колектив Гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету наполягає на тому, що у процедурі виборів директора даного навчального закладу здійснено ряд грубих порушень згідно норм чинного законодавства України.

Мова йде про пункт 3 Статті 42 Закону України “Про вищу освіту”, де зазначено, що “засновник (засновники) або уповноважений ним (ними) орган (особа) протягом двох місяців з дня оголошення конкурсу на посаду керівника закладу вищої освіти приймає (приймають) пропозиції щодо претендентів на посаду керівника закладу вищої освіти і протягом 10 днів з дня завершення терміну подання відповідних пропозицій вносить (вносять) кандидатури претендентів, які відповідають вимогам цього Закону, до закладу вищої освіти для голосування”.

За словами людей, цю норму діючим очільником коледжу було порушено. Сьогодні о 9:00 відбувся старт виборів на посаду керівника закладу освіти. Щоправда, серед кандидатів, тільки чинний директор Гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету Іван Кушнір.

Посадовець каже, згідно до чинного законодавства повідомив колектив про те, що відбудеться конкурс на посаду керівника. Та ніхто не вияви бажання взяти участь у виборах і виставити свою кандидатуру.

У пості в групі «Мукачево СОС» іде мова про те, що громадськість обурює той факт, що відповідно до пункту 1 вже вищезгаданої статті 42 Закону України “Про вищу освіту” “Одна і та сама особа не може бути керівником відповідного закладу вищої освіти більше ніж два строки.

Кушнір Іван Іванович очолює заклад вже 14 років, тобто 4 каденції поспіль. І таким чином залишається незмінним директором Гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету з 2008 року.

Цього факту директор коледжу не заперечує. Та Іван Кушнір каже, жодного порушення закону у своїх діях не бачить. Адже заклад, керівником якого він має намір бути, реорганізували 2 роки тому.

Тобто, юридично на посаді директора саме нового, реорганізованого закладу він буде вперше.

Та все ж, громадськості здається підозрілим проведення даних виборів і те, що кандидатура на посаду тільки одна.

Підозрюють, що ця посада комусь просто вигідна.

За результатами виборів посада залишилася за чинним очільником Гуманітарно-педагогічного коледжу. Іван Кушнір обійматиме посаду наступні 5 років.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *