Вулиця Льва Толстого у Хусті відтепер носить ім’я Бориса Джонсона

Вулиця Льва Толстого у Хусті відтепер носить ім’я Бориса Джонсона

Таке рішення про перейменування колишньої вулиці Льва Толстого, з-поміж інших, ухвалили під час ІІ засідання ІІІ сесії Хустської міської ради VІІІ скликання

Нагадаємо, через війну росії проти України розпочалася активна робота з декомунізації. Відтак Хустським міським головою ще навесні було зініційовано перейменувати у Хустській МТГ вулиці з радянськими назвами, а це – 60 вулиць. Після низки засідань профільної комісії з перейменування вулиць, а також врахування думки істориків і науковців, та пропозицій щодо перейменування місцевих жителів, на розгляд депутатів винесли новий перелік назв вулиць, провулків, площ, майданів, набережних в м. Хуст та населених пунктах Хустської територіальної громади. Однак після врахування зауважень до окремих з них обранці затвердили остаточні нові назви. Таким чином, з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті території України під час відсічі збройної агресії російської федерації, враховуючи правовий режим воєнного стану, у Хустській МТГ наразі упорядковані вуличні назви, інформує Хустська міськрада.

Перелік перейменованих вулиць зі старою та новою назвами:

№ п/п Стара назва Нова назва
 м. Хуст
1 9-го Травня Липнева
2 Гагаріна Каденюка
3 Глінки Благовісна
4 Колгоспна Нарцисова
5 Комарова Патріотів України
6 Кутузова Северина Наливайко
7 Л.Толстого Бориса Джонсона
8 Леонова Леонтовича
9 Лермонтова Братиславська
10 Ломоносова Добровольців
11 Мічуріна Апостолів Петра і Павла
12 Маяковського Празька
13 О.Невського Василя Стуса
14 Островського Ольги Кобилянської
15 Павлова Сікорського
16 Панфіловців Сім’ї Петрашко
17 Пушкіна Томаша Масарика
18 Суворова Преображенська
19 Тімірязєва Грінвальда
20 Тургенєва Варшавська
21 Чайковського В’ячеслава Чорновола
22 Чехова Жан Роша
  Преображенська Гарбузова
 с. Іза
23 Гагаріна Заверблянська
24 Горького Рінцьова
25 Мічуріна Щаслива
26 Островського Зоряна
27 Першотравнева Травнева
28 Пушкіна Липнева
29 Я.Галана Європейська
 с. Бороняво
30 Гагаріна Незалежності
31 Чехова Вишнева
 с.Данилово
32 1-го Травня Українська
33 Гагаріна Сонячна
 с.Кошельово
34 Гагаріна Зоряна
35 Мічуріна Покровська
36 Пушкіна Затишна
 с.Кривий
37 Матросова Тиха
 с. Липовець
38 Лермонтова Дружби
39 Макаренка Миру
40 Мічуріна Садова
41 Павлова Центральна
 с. Липча
42 Гагаріна Незалежна
43 Кошового Лісна
44 Першотравнева Травнева
45 Пушкіна Благовісна
 с. Нижнє Селище
46 Гагаріна Народна
 с. Олександрівка
47 Гагаріна Березницька
 с.Рокосово
48 Гагаріна Свободи
49 Макаренка Затишна
50 Першотравнева Європейська
51 Чайковського Небесної Сотні
 с. Сокирниця
52 Гагаріна Вишнева
53 Гайдара Леоніда Каденюка
54 Кутузова Мисливська
55 Маяковського Михайлівська
56 Першотравнева Спортивна
57 Пролетарська Козацька
58 Суворова Гетьмана Сагайдачного
59 Чкалова Цеолітова
 с. Стеблівка
60 Гагаріна Миру

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.