Закарпатське місто Тячів перетворилося на Венецію. Всі вулиці залило дощем.
Так, над містом пролилася сильна злива з градом. Буквально за кілька хвилин місто почало тонути у воді.
Слідом за дощем посипався град. Автомобільних рух зупинився, адже град бив по машинам з такою силою, що спрацьовувала сигналізація.
Перехожі по коліна у воді добиралися до автобусної зупинки позаду соцсабезу. Холодний дощ і град дуже сильно нашкодив городам і сінокосам. Навіть старожили кажуть, що такого потопу і такого градопаду не пам’ятають, – пише Тячів


