Letyshops

Вся родина Балоги балотуватиметься від Блоку Порошенка

Вся родина Балоги балотуватиметься від Блоку Порошенка

“Блок Петра Порошенка” визначився з кандидатами у мажоритарних округах.

Так, зокрема, від Блоку на округах Закарпаття висунуто трьох братів Балог – Віктора, Івана та Павла. Ще в одному окрузі в Закарпатській області  висунуто Василя Петьовку, двоюрідного брата Балоги.

УП

балоги

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Вся родина Балоги балотуватиметься від Блоку Порошенка”

  1. Цукерковий Порошенко злив Луганськ та Донбас, тепер береться за наше Закарпаття?

  2. Голосувати за цих “бесмертних і незамінних” завидівських братків я і моя родина голосувати не будемо. Досить. А Порошенко з цими Балогами підмочив собі репутацію конкретно!
    Уже оскомина у горлі у більшості населення краю від тих прізвищ – братів Балоги, Питьовки-скільки можна, може досить уже лапшу на вуха вішати народу. Совість треба мати перед громадою, дайте можливість молодим, невідомим прізвищам краян, котрі не гірше за цей завидівський клан справляться із обовязками депутатів, а може і краще. Уже так дурити та грабувати своїх виборців не смітимуть. Час уже не той.
    Люди обирайте не знайомі прізвища, котрі усіляко будуть підкуповувати своїх прихильників. Обирайте нових , читайте передвиборні програми, ці хоч так нахабно не будуть обманювати і не будуть обіцяти гори-доли.

  3. З подальшим перебуванням на державних посадах вашого “доброго газди” Балоги та його файти, котра повністю узурпувала усі сфери області на Закарпаття чекає корупція, брехня, цькування, залякування та ненависть до цього “безсмертного клану”. Уже і освітою керують, зокрема призначили (підсунули свиню міністру Квіту С). нещодавно ректором Мукачівського держуніверситету неврівноважену психоложку Щербан Тетяну, котра сама потребує кваліфікованої психологічної допомоги, яка доведе даний вуз до розбалансування, повного знищення, разом з такими “досвідченими” бюрократами “світового рівня” із ЗакОДА проректором Гобликом Володимиром, котрий знайшов своє останнє кар”єрне пристанище у даному ВНЗ, на часі у нього захист докторської дисертації (спішить), з “досвідченим” екс-прокурором із Ужгородської прокуратури юристом Біловаром Боді, з екс-економістом Департаменту економіки ЗакОДА проректором Папп Васильком та цікавої екс-завідувачки громадської приймальні нардепа ВР Питьовки В.В., доньки відомого дитячого травматолога- радника широкого профілю Демян Ярославки, котра в пошуках захисту канд.дисертації. Ось такий колектив зброду «керівників» прийшов керувати вищою освітою в МДУ згідно щойно прийнятого Закону “Про вищу освіту”. Побачимо, який розвиток та процвітання прийде у цей навчальний заклад?
    Думаю браття Балоги прокоментують ситуацію в Закарпатській області громаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *