Встановлену на площі Корятовича в Ужгороді плитку можна витягнути руками (фото)

Встановлену на площі Корятовича в Ужгороді плитку можна витягнути руками (фото)

28 квітня 2018 року Департамент міського господарства Ужгородської міської ради провів тендер на проведення Капітального ремонту тротуарів по площі Корятовича.

Очікувана вартість робіт була визначена у розмірі 2 мільйонів 458 тисяч 509 гривень. В ході проведення тендеру, традиційно для Ужгорода, переможцем було обрано сумнозвісну Будівельну компанію “Антрол”.

Фірма, що зареєстрована в с. Грибівці Мукачівського району, являється переможцем у 46 закупівлях на суму в понад 42 мільйона гривень. Основним джерелом доходів підприємства є Департамент міського господарства Ужгородської міськради., який, тільки через офіційні тендерні процедури, перерахував підрядринку 31 млн гривень.

Серед “візиток” БК Антрол – ремонт вулиці Підградська.

В ході розслідування СБУ в Закарпатській області, слідчими було встановлено, що 25.07.2017 між Департаментом міського господарства Ужгорода та ТОВ Будівельна компанія Антрол було укладено угоду на виконання робіт з капітального ремонту вул. Підградська у м. Ужгород на суму 1 мільйон 102 тисячі 867,20 грн.

В рахунок вказаного договору місцева влада перерахувала товариству грошові кошти у сумі 461 тисяч 612 гривень на підставі акту приймання підрядних робіт – пише uzh-news.

Однак, слідчий СБУ встановив, що згадувані роботи взагалі не проводилися. Таким чином, службові особи міської ради Ужгорода та ТОВ “Антрол” просто вкрали зазначену суму коштів.

“Похвалитися” підрядник може і роботами по вул. Капушанській.

Тут, після копіткої праці будівельників, асфальт встояв аж три дні:

Найулюбленіший, після ТОВ КБК, підрядник місцевої влади, вирішив не псувати сформований довкола себе імідж і на роботах в центрі міста.

Сьогодні, журналісти здійснили аналіз тендерних процедур та інспекцію згадуваного на початку матеріалу капремонту площі Корятовича.

Згідно з укладеним між Департаментом міського господарства та підрядником договору, роботи по капітальному ремонту тротуарів повинні були закінчитися 1 вересня 2018 року. Не зважаючи на це, на території площі знаходиться декілька піддонів з гранітною плиткою, та не видно жодного підрядника.

Частину робіт тут все-таки виконано. Ось до прикладу відоме перехрестя вул. Фединця та пл. Корятовича, кошти на реконструкцію якого було виділено окремим тендером.

Згідно з проектом місцевої ради, тут повинно було облаштовано круговий рух автотранспорту.

Декілька гранітних бордюрів, знятих з інших вулиць Ужгорода та викладених по колу, обійшлися ужгородцям майже у 230 тисяч гривень.

Дорожні знаки про круговий рух – відсутні. Згадувана локація стала пристанищем для водіїв ужгородських служб таксі.

Сміючись, таксисти кажуть – у вільний час облаштували б це коло за 4-5 тисяч гривень сумарно.

А ось якість робіт багатомільйонного капремонту тротуарів по пл. Корятовича, ідентична наслідкам халантного ремонту  вул. Панаса Мирного.

Озираючись на минулі капремонти, багато чого можна було б “з’їсти” та пробачити. Але якість мощення гранітних плит ввела в ступор навіть бувалих активістів.

 

Згідно з договором між підрядником та Департаментом міського господарства, замовник повинен був здійснювати контроль та нагляд за якістю робіт, що виконувалися підрядником, дотримання термінів їх виконання, та якістю матеріалів та обладнання.

Аби не заподіяти матеріальної шкоди бюджету міста, замовник повинен був вимагати безоплатного виправлення недоліків, виявлених під час здійснення робіт, або прийому їх виконання.

На жаль, вчергове виділивши своєму фавориту 2.4 мільйона гривень, посадові особи місцевої ради та представники БК Антрол завдали істотних збитків бюджету міста, очевидно, привласнивши частину виділених коштів.

Джерело – uzh-news.com.ua


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.