Встановлення Тризуба на місці Турула в Мукачеві – контратака реінкарнованого Балоги

Сьогодні на території замку “Паланок” у Мукачеві Закарпатської області замість угорського символу – птаха турул встановили тризуб. 

Рішення про встановлення тризуба на замку “Паланок” 12 жовтня схвалив виконавчий комітет міської ради Мукачева. До цього Мукачівський історичний музей провів конкурс на розробку та виготовлення герба.

Балога дав – Балога забрав, чому демонтували Турула з Мукачівського замку

Пам’ятник зведений у 2008році  в часи перебування Віктора Балоги на посаді Глави Секретаріату Президента України.

Демонтували у жовтні 2022 також за ініціативи нардепа.

Павло Федака у своєму телеграм-каналі розповів про політичні метаморфози закарпатського політика – https://t.me/P_Fedaka/307

❗️Контратака Балоги.

Втративши більшість у Мукачівській міськраді  команда Віктора Балоги не розгубилася, а нанесла у відповідь подвійний удар, демонтувавши  пам’ятник орлу Турулу на Мукачівському замку (https://t.me/P_Fedaka/306).

❗️Так було покарано «перебіжчиків» з фракції партії угорців КМКС в Мукачівській міській раді, яка була вірним васалом команди Балоги на протязі багатьох років та спровоковано досить гучну реакцію Міністерства закордонних справ сусідньої Угорщини про утискання прав угорської нацменшини в Україні ( ще один привід офіційному Будапешту для оправдання співпраці у енергетичній сфері з путінським режимом).

❗️В очах пересічних громадян Віктор Балога в один момент, як птах Фенікс, переродився з угро-русинського сепаратиста в українського націоналіста.

Сьогоднішнє встановлення Тризуба на місці Турула має затвердити цей меседж в умах людей, своєрідна друга доза прививки від COVID-19.

 ❗️Після цього всі спроби антибалогівської депутатської більшості в Мукачівській міськраді нав’ язати власний порядок денний оголошуватимуться антиукраїнською діяльністю та помстою за державницьку позицію.

❗️Ясно, що в очах української громадськості Закарпаття Балога не став поборником української національної ідеї – всім зрозуміло, що це тичасова політична кон’юктура, а  в стані старих пердунів-сепаратистів – переполох, няньо зайшов у блуди і невідомо чи повернеться до попереднього образу.

http://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *