Categories Новини

Всіх українських правоохоронців звільнять

План з проведення в Україні радикальних реформ, що складається з трьох етапів, “реанімація”, “прорив” і “лідерство”, запропонували в спільній статті для ZN.UA громадські діячі Вікторія Сюмар, Єгор Соболєв, Ігор Луценко, Володимир Вятрович та Анна Гопко.
http://photo.unian.net
“Ми не бачимо ефективної альтернативи поетапному, розпочатому з керівництва, звільненню міліціонерів, прокурорів, службовців СБУ та суддів і конкурсному набору нових суддів, прокурорів та керівників міліції.
Одночасно мають бути створені професійні Академії суддів, прокурорів і міліціонерів, які почнуть готувати нові кадри для майбутнього.
Прокуратура входить у систему Міністерства юстиції, прокурори не повинні залежати від вищестоящих чинів.
Міліцію слід розділити на:
— службу громадської безпеки, фінансування й затвердження структури якої має бути передане органам місцевого самоврядування. Далі, на наступному етапі Прориву, представники служби — дільничні — мають обиратися на прямих виборах членами громади;
— державну поліцію, що складається зі слідчих, чиє завдання — розслідувати тяжкі злочини;
— спецпідрозділ швидкого реагування;
— службу боротьби з наркотиками;
— службу боротьби з організованою злочинністю;
— службу протидії корупції серед держчиновників, у тому числі з правом провокувати хабарі.
Поділ МВС на окремі структури дозволить “убити” кругову поруку. Керівників усіх структур має призначати і звільняти парламент на подання президента. У підпорядкуванні міністра внутрішніх справ залишаться внутрішня безпека, Академія міліції, а також формування загальної політики та стандартів.
За Службою безпеки варто залишити контррозвідувальну функцію”.

За матеріалами ZN.UA

1 comment

patriot says:

ОБОВ”ЯЗКОВО!!! Міліція повинна слідкувати за порядком,їздити на виклики і чергуючись стежити за порядком на дорозі. ДАЇ НЕОБХІДНО СКАСУВАТИ.Є ще багато цікавих задумів до цього. Тож пишіть. Пораджу.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *