Всі виборчі дільниці на Закарпатті відкрилися вчасно і без порушень

Всі виборчі дільниці на Закарпатті відкрилися вчасно і без порушень

Усі 811 дільничних виборчих комісій на Закарпатті розпочали свою роботу вчасно. Станом на дев’яту годину ранку будь-яких правопорушень на дільницях не зафіксовано. До охорони громадського порядку під час виборчого процесу в краї задіяно 1287 працівників поліції.

Практично весь особовий склад поліції Закарпаття залучений до забезпечення виборчого процесу в краї. На кожній виборчій дільниці ще з п’ятниці несуть цілодобове чергування працівники поліції. До охорони правопорядку також залучені працівники патрульної поліції, ДСНС, бійці Національної гвардії, придані сили тощо.

В ГУНП області розгорнуто цілодобову роботу Ситуаційного центру з метою безперебійного моніторингу оперативної обстановки в області. Створено додаткові слідчо-оперативні групи, задіяно бійців спеціальних підрозділів з метою негайного реагування на кризові ситуації.

Нагадаємо, що з 15 до 28 липня вся Національна поліція України переведена на посилений варіант несення служби з метою забезпечення законності виборчого процесу в державі. Водночас поліція залишається аполітичною і реагуватиме на всі порушення виборчого законодавства, запевняють у Відділі комунікації поліції в Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *