Всеукраїнський студентський конкурс з живопису пройде в Ужгороді

Всеукраїнський конкурс з живопису “Срібний мольберт” відбудеться 25-29 квітня. Проводиться серед студентів 2-6 курсів вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації, які навчаються за спеціальностями «образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» і «дизайн».
Головним завданням конкурсу є виконання учасниками образотворчих конкурсних робіт -творів станкового живопису. Конкурсні роботи виконуються і оцінюються у трьох номінаціях: двох жанрових (олійний живопис) – «Міський пейзаж» і «Портрет» та одній довільній – «Імпровізація» (олійний живопис або змішана техніка). На виконання робіт у кожній номінації відводиться один конкурсний день (6 годин). Матеріал – полотно форматом 50х60 см і 60х70 см. Фарби – олія, темпера, акрил.
Організатор і оргкомітет забезпечує: безоплатне проживання, харчування і транспортування учасників в рамках конкурсної програми, надання приміщень і локацій для виконання конкурсних робіт; надання полотен, мольбертів, натурників, реквізиту; культурно-екскурсійну програму.
За результатами конкурсу визначаються три переможці у кожній номінації. Призовий фонд становить: за І-е місце – 15 000 грн., за ІІ-е місце 10 000 грн., за ІІІ-е місце – 5 000 грн. Усі конкурсанти отримують сертифікати учасників та пам’ятні подарунки. Конкурсні роботи оформляються і видаються друкованим художнім каталогом.
Для участі у конкурсі проводиться попередній відбір.
З 20 березня 2017 р. триває реєстрація заявок на участь у другому Всеукраїнському студентському конкурсі з живопису “Срібний мольберт”. Приєднуйся до головної події молодіжної арт-весни!
Реєстрація заявок-анкет і попередній відбір претендентів триватиме до 18 квітня 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.