Впродовж тижня в Ужгороді можливі відключення електроенергії

Як повідомляє кол-центр ПАТ «Закарпаттяобленерго», сьогодні, 24 липня, працівники Ужгородського МРЕМу проводять монтажні роботи на вулиці Заньковецької, 87а, 87б, 89,93, 95, 91, а також зрізають гілки дерев під лінією електропередач на вулицях Боженка, Кошицькій, Орлиній. На Грушевського, 35, Островського – аварійне відключення світла.

Завтра, 25 липня, запланований капітальний ремонт на вулицях Словацькій, Лісній, Іваньківській, Пряшівській, у провулках Зоряному, Нижненімецькому, Вишненімецькому, Собранецькому. Ремонтні роботи проводитимуть і на вулицях Штенберга, Лінтура.

Поточний ремонт на вулицях Ревая, Снігурського, Штенберга, Лінтура, у Боздоському парку працівники МРЕМу робитимуть у середу, 26 липня. Цього ж дня планують зрізати гілки дерев на вулицях Болотинській, Українській.

27 липня на вулиці Гранітній проводитимуть капремонт, а 28 липня – монтажні роботи на проспекті Свободи 53 (магазин «Ювілейний»).

Роботи триватимуть з 09.00 до 17.00 і в цей час можливі відключення електроенергії.

За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо до ПАТ «Закарпаттяобленерго», контактний номер кол-центру – 0 800 50 16 20

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *