Восени регулярне авіасполучення між Ужгородом та Києвом може припинитися (відео)

Восени регулярне авіасполучення між Ужгородом та Києвом може припинитися (відео)

Україна та Словаччина досі не уклали угоду, яка б дала «зелене світло» для  впровадження в Міжнародному аеропорті «Ужгород» польотів за інструментальним типом.

Днями в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу «21Ужгород» депутат Закарпатської обласної ради Олександр Ледида, який доклав чимало зусиль для відновлення регулярного авіасполучення цьогоріч, пояснив чому Ужгород може знову його втратити восени.

Про те, що необхідність впровадження в аеропорту польотів за інструментальним типом напередодні повідомив у мережі Фейсбук і директор Міжнародного аеропорту «Ужгород» Руслан Лііс.

За словами директора аеропорту “Ужгород”, летовище може призупинити приймати літаки через непідписання Міжурядової угоди зі Словацькою республікою .

Лііс зазначає, що міністр інфраструктури пообіцяв вийти на підписання Угоди на вересень 2019 року, однак це запізно.

Директор летовища закликає Володимира Омеляна підписати Міжурядової угоди зі Словаччиною “уже завтра”.

— Аеропорт виконав вимоги сертифікації, а ДП «УКРАЕРОРУХ» сформував схеми заходу на посадку за інструментальним типом…авіасполучення відновлено, розвиток бачимо, … навіть є проект договору, з правками Словаччини, а підписання Угоди немає … Аеропорт потрібен Закарпаттю та його мешканцям, — пише у своєму дописі директор аеропорту “Ужгород” Руслан Лііс.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *