Doc.ua запис до лікаря

Волонтерський захід на підтримку військових провели в Берегові (ФОТО)

14 серпня, на центральній площі Берегова було заплановане проведення волонтерського фестивалю для підтримки українських військових. У програму благодійного заходу, окрім іншого, було включено розважальні номери з участю юних берегівчан, що були відмінені.

 Однак організатор фестивалю берегівчанка Тетяна Яблінська повідомила учасників та гостів заходу про те, що цього дня місто отримало трагічну звістку – у зоні АТО під час обстрілу з боку терористів загинув 27-річний солдат-контрактник з Берегова Михайла Тимощука. Саме тому веселощі було відмінено.

Попри це на площі для дітей було розставлені столи та стільчики, де усі охочі малювала картинки та писали листи, що будуть надіслані військовим у зону АТО. Приєдналася до них і родина переселенців з Криму. Саме ж дійство розпочалося виконанням Гімну України, а далі чоловічий хор «Купаж» заспівав панахидну пісню «Плине кача по Тисині». Поблизу імпровізованої сцени було встановлено намет, де бажаючі могли пожертвувати кошти на потреби військових у зоні АТО.

Берегівчанка Олеся Матей у стилізованій патріотичній сукні виконала в честь військових та їх рідних «Аріозо Матері» із кантати «На потрібен мир». Свої сумні пісні під супровід гітари заспівала і гостя міста Христина Панасюк з Рівного.

До волонтерського заходу приєдналися священнослужителі різних релігійних конфесій Берегова. Святі отці спільно помолилися за мир в Україні. Наприкінці заходу діти під Гімн  України розгорнули великий Держаний Прапор та символічно запустили жовто-блакитні кульки в небо.

волонт9 волонт8 волонт7 волонт6 волонт5 волонт4 волонт3 волонт2 волон11 волон8

beregszasz.com.ua

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *