Волонтер з Ужгороду протестував кровоспинний турнікет «УКРОСПАС»

аполоновВ черговий раз волонтери-активісти з міста Ужгород провели роботу з тестування засобу індивідуального захисту військовослужбовців, які сьогодні перебувають у зоні проведення АТО, боронять честь та гідність держави, її територіальну цілісність та недоторканість.

Об’єктом тестування цього разу став продукт талановитого українського виробника Олександра Кобилякова – кровоспинний турнікет «УКРОСПАС».

Кровоспинні турнікети – високоефективні джгути нового покоління, здатні зупиняти рясні кровотечі верхніх і нижніх кінцівок в лічені секунди. Від вміння користуватись даним продуктом залежить життя життя військовослужбовця, який отримав поранення або надає допомогу пораненому побратиму.

Однією з головних причин смерті від ран на полі бою є втрата крові. В організмі людини міститься 3-5 літрів крові. Крововтрата більше 1,5 літрів для людини є смертельною. Єдиний спосіб зупинити кровотечу – вміння вчасно та грамотно накласти джгут.

 

Аспекти, які розкриваються шляхом тестування різноманітних засобів  надзвичайно корисні для їх виробників і проектувальників, що дає змогу вдосконалити власний продукт. В результаті український захисник отримає якісний продукт, здатний захистити життя в екстремальних умовах або на полі бою.

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд кровоспинного турнікету «УКРОСПАС».

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *