Володимир В’ятрович презентував в Ужгороді “Нотатки з кухні “переписування історії”

Володимир В’ятрович презентував в Ужгороді “Нотатки з кухні “переписування історії”

В рамках проекту «Зустрічі біля ЄС » відбулася презентація нової книги Володимира В’ятровича, історика, голови Українського Інституту національної пам’яті (2014-2019 рр.).

Зустріч пройшла в Закарпатській обласній науковій бібліотеці ім. Потушняка (м. Ужгород, проспект Свободи, 16) у понеділок, 29 листопада.

Автор каже: аналізує та розповідає маловідомі факти історії України ХХ століття.

Видання вмістило дослідження історика, його статті та колонки написані за кілька років. За словами В’ятровича, розуміння історичних процесів минулого століття пояснює те, що відбувається в Україні зараз, і є частиною формування національної пам’яті й ідентичності для українців.

“Там є дуже багато тем історичних, які були донедавна білими плямами, маловідомими, такі як Українська революція 1917-1918 років., такі як питання Другої Світової війни, питання політичних репресій, — розповів автор. — А по-друге, інша складова цієї книжки — це те, як вже в роки Незалежності українці поступово самі для себе відкривали цю історію, як ми переосмислювали цю історію, як ми поступово вибудовували спільне уявлення про минуле, будувати те, що якраз називається національною пам’яттю”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *