Володимир Чубірко має добрі шанси стати головою Закарпатської облради

Володимир Чубірко має добрі шанси стати головою Закарпатської облради

Політична криза в Закарпатській облраді досягла свого апогею. “Мертвонароджена” колаліція “Слуг народу”, “Рідного Закарпаття”, “Батьківщини” та “Солідарності”  перебуває в агонії. Діючий голова облради Олексій Петров втратив важелі впливу на депутатський корпус і став маріонеткою в руках нардепа Миколи Тищенка.

Сьогодні Микола Тищенко повіз Олексія Петрова на розмову до Андрія Балоги, адже йдуть результативні перемовини про створення нової коаліції за участі «Команди Андрія Балоги», «За майбутнє», «КМКС», “Слуг народу” та «ОПЗЖ”. Ця зустріч ще більше “опустила” генерала Петрова в очах виборців.

Не виключено, що до нового об’єднання увійде і частина “Рідного Закарпаття”, орієнтована на депутата облради Володимира Чубірка. У Володимира за плечима величезний політичний досвід і вміння домовлятися у складних ситуаціях.

Тим паче, що посада голови Закарпатської обласної ради йому обіцялася бенефіціарами найрейтинговіших політсил (“Рідне Закарпаття” і “Слуга народу”) області  напередодні виборів, але Олексій Петров не зважав на джентельменські угоди і просто кинув Володимира Чубірка.

Зараз настає час політичної відповіді зі сторони Володимира Чубірка. Чи зможе він очолити Закарпатську облраду вже на завтрашній сесії, чи чекатимемо наступної не так уже й важливо.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *