Воїна АТО Юрія Біровчака поховають в середу на Доманинському цвинтарі

біровчакВчора, 6 грудня, до Ужгорода було доставлено тіло загиблого під Дружківкою Донецької області військовослужбовця 53-ї механізованої бригади Юрія Біровчака, який загинув при нез’ясованих обставинах. Через злочинну недбалість, чи злий умисел  командування військової частини та працівників місцевого бюро судово-медичної експертизи, труп солдата 10 діб знаходився не в холодильнику моргу, а при кімнатній температурі, через що знаходиться в жахливому стані.

Завтра, 8 грудня, на вимогу військового комісара Ужгороського ОМВК Миколи Журавльова судмедекспертами буде проведено розтин тіла, що дасть змогу остаточно встановити причину смерті воїна.

Як повідомляє кореспонденту “Трибуни” сестра загиблого Ксенія Біровчак, військовий прокурор Ужгородського гарнізону Олег Ціцак намагався завадити повторному обстеженню експертами тіла її брата, мотиви неадекватної поведінки людини “Балоги” родині військового не відомі.

Прощання з Юрієм Біровчаком відбудеться  9 грудня 0 12.00 за адресою: вул.Доманинська 277, похоронять військовослужбовця на Доманинському кладовищі.

Ужгородський військком Журавльов намагається з’ясувати обставини загибелі військовослужбовця Біровчака (ДОКУМЕНТ)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *