Воїна ДРБ “Сонечко” Друга Парижа нагороджено відзнакою Польського Легіону.
Сьогодні у приміщенні Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, пройшов захід із вручення нагороди “Польсько-українського братерства” двом Героям російсько-української війни – поляку та українцю, які беруть участь у бойових діях.
Командир Польського Легіону – Адам Сломка нагородив Воїна спецпідрозділу “СОНЕЧКО” ГУР МОУ – Друга Парижа.
Друг Париж врятував життя польського добровольця 3-го травня 2023 року на Запорізькому напрямку.
Вдячні Братам Полякам за підтримку!
Боремося разом!
Слава Україні!
