До влади в Закарпатті привели члена Компартії та екс-кагебіста

Мова йде про нині вже першого заступника голови Закарпатської обласної ради Михайла Поповича.

попович

Як повідомили нашим журналістам джерела, наближені до обласної ради, в біографії політика (щоправда, неофіційній), який нині став одним із перших облич області міститься кілька важливих пунктів, про які просто не можна не згадати, зважаючи на події, які відбуваються у країні протягом останнього року. Нині, у дні, коли країна відзначає річницю Революції Гідності, в Ужгороді бандитська Сім’я садить у крісло першого заступника голови обласної ради людину, яка за свою політичну кар’єру не тільки встигла «прислужитися» усім можливим лідерам, але й побувала у рядах «славної» Комуністичної партії, заборони ідеології якої нині добиваються в усій країні. Однак ця деталь – далеко не найцікавіша у біографії Михайла Поповича. Люди знаючі, особливо представники старшого покоління добре пам’ятають, ким був нинішній перший заступник голови облради у часи Радянського Союзу. А був він не ким іншим, а агентом славного КГБ. Можливо, через це нині Попович – покинута всіма людина, головне призначення якої – прислужництво бандитські мукачівській Сім’ї.
Виникає запитання: невже заради цього гинула Небесна Сотня? Невже таких змін чекали мільйони українців, які зробили Революцію Гідності реальністю? Навряд чи вони думали, що своїми діями приведуть до владних крісел комуністів та кагебістів.

На фоні сьогоднішніх подій особливо лицемірними виглядають слова ініціатора та натхненника усього вище описаного – Віктора Балоги. Нещодавно він опублікував черговий фейсбучний «опус», в якому спробував підбити підсумки, того, що змогла зробити нова влада за останній рік.

«Що змінилося в Україні за рік після Майдану? Привели новий уряд, але за 8 місяців так і не втілили жодної реформи. Змусили тікати старих корупціонерів, але створили нових. Ліквідували «Беркут», але створили батальйон «Київ-1», який знову б’є людей. Зняли Захарченка, але не посадили жодного міліціонера, який вбивав на Майдані», – скаржиться Балога.

Цікаво, чому він не вказав у цьому переліку власні «здобутки»? Чотирьох кровних братів у парламенті, розвал Ужгородської міської ради, окупації влади на Закарпатті та ще й сьогоднішній кагебіст у кріслі першого заступника голови облради. Вочевидь, ці моменти він вирішив чемно упустити. А раптом ніхто не помітить?

Вільне Закарпаття

 

2 comments

яна says:

ніхто Поповича не приводив, він там давно “гріється”…

Петро says:

Такий самий кагебешник Маринець у Міжгірї директорує в ліцеї і ні про яку люстрацію не переживає, бо у них все схвачено із владою!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *