Владні щурі Ужгородської міськради вчепилися один одномув горло (відео)

Владні щурі Ужгородської міськради вчепилися один одномув горло (відео)

Владні щурі Ужгородської міськради вчепилися в горло один одному.
Пам’ятаєте шановні ужгородці, як ми вигнали з робочого місця в сесійній залі міського голову Андріїва через те, що не хотів звільняти викритого на хабарництві Службою Безпеки України та прокуратурою свого заступника Цапа? Той ховався по тубдиспансерах та ламав ноги щоб уникнути правосуддя. Під тиском громади мер виніс питання відставки Цапа на голосування і міськрада ліквідувала його посаду.
Потім Андріїв дав команду юристам міськради програти суд Цапу про поновлення на роботі. Зараз Цап гадить на голову міському голові і обіцяє викласти на нього компромат.
Андріїв – це тобі кара за те, що не тримаєш слова, яке даєш людям, за те, що наживаєшся на бордюрах, бруківці та неякісних ремонтах доріг, за нищення архітектурного обличчя Ужгорода. Скоро закінчиться твоя каденція і ти станеш активістом, і як твій подільник-хабарник будеш відстоювати полонину Боржаву та історичну архітектуру Ужгорода.
А глядачам пропоную згадати, як Ужгородський міський голова стояв мов на паперті випрошуючи у небайдужих ужгородців пустити його сісти у власне крісло.

/

У справі про хабар заступника мера Ужгорода Цапа обвинуваченими зірвано 24 судові засідання з 48

У січні 2017 року співробітники центрального апарату СБУ задокументували факт отримання хабара заступником Ужгородського міського голови Іштваном Цапом. Цап є підозрюваним у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК (отримання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великих розмірах). Рішенням Ужгородського міськрайонного суду посадовця відсторонили від виконання службових обов’язків та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

За час вимушеного “прогулу” Іштван Цап встиг стати на певний час громадським активістом, а потім завдяки старанням свого шефа Богдана Андріїва повернутися у крісло заступника Ужгородського міського голови (За вказівкою Ужгородського мера Андріїва юристи міськради “злили” суд у справі Іштвана Цапа (документ)

Кримінальне ж майбутнє Цапа вже три з половиною роки розглядається в Ужгородському міськрайонному суді.

 

Правозахисник Олександр Пересоляк подав запит до Ужгородського міськрайонного суду з приводу затягування цієї резонансної справи :

Отримав відповідь на мій запит, що у справі де прокуратура обвинувачує високопосадовців Ужгородської міської ради ( Іштвана Цапа, Станіслава Пономарьова, Олега Громадського) відбулося вже близько 50 судових засідань.
27 у судді Шепетко І.О.
21 у судді Деметрадзе Т.Р.
З них – у судді Шепетко І.О.- 16 засідань було перенесено по ініціативі обвинувачених, а у судді Деметрадзе Т.Р. – лише 8 засідань.

Наступне судове засідання відбудеться 25 червня 2020 року, 10.00, Ужгородський міськрайонний суд.

/

1
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *