Doc.ua запис до лікаря

Влада Мукачева “запресувала” директора школи через ролик “Зе Токар” (відео)

Влада Мукачева “запресувала” директора школи через ролик “Зе Токар” (відео)

Стала відома причина тиску влади Мукачева на директора Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” №10 Наталію Жабко, якій було запропоновано звільнитися за власним бажанням. Детальніше : Колектив Мукачівського НВК №10 став на захист директора закладу Наталії Жабко, яку заставляють писати заяву “за власним бажанням” (документ).

Кандидат у нардепи по ВО69 Едгар Токар розповів про те, чому хочуть позбутися успішного педагога.

Вирішив розповісти вам не дуже приємну історію. Хотів лишити в минулому складнощі виборчої кампанії, але оскільки ситуація ускладнилася і може постраждати ні в чому невинна людина, не можу мовчати.

Певно багато хто бачив ролик про флешмоб, який ми зробили на стадіоні, де було багато гарних і усміхнених людей.

Підготовка була непростою, бо нам не вдавалося знайти стадіон – власники спочатку погоджувалися, а з часом відмовляли, посилаючись на заборону з ратуші. З енної спроби нам вдалося домовитись про футбольне поле поблизу НВК №10 міста Мукачево. Ми за дві години відзняли відео, прибрали за собою і покинули територію.

Все б нічого, але через те, що ми скористалися шкільним стадіоном, тепер представники Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради тиснуть на директора НВК №10 Наталію Василівну Жабко та змушують піти з посади за власним бажанням.

Мені шкода, що Наталия Жабко безпідставно потерпає від тиску посадовців, які півтора роки тому підписали з нею, як керівником Навчально-виховного комплексу №10, контракт на 6 років, бо вона, як фахівець і педагог із званням «Відмінника народної освіти» їм підходила.

Тому я звертаюся до міського голови міста Мукачево Андрія Балоги (@ Андрій Балога) з проханням не використовувати службового становища та не тиснути на шанованого в місті педагога, яка багато років працює на благо дітей та виховала не одне покоління мукачівців.

Ніякі політичні баталії не повинні шкодити освітянам, вони – поза політикою, а на шкільному подвір’ї не заборонено перебувати мешканцям міста.

Я підтримую колектив НВК №10, який вже направив лист міському голові з проханням не змінювати керівника навчального закладу, бо вони не бачать жодних підстав для звільнення багаторічного директора навчального закладу та улюблениця дітей.

Сподіваюсь, посадовці врахують думку педагогічного колективу НВК №10 та залишать Наталію Василівну на посаді, бо звільнення «з політичним підтекстом», як мінімум – несправедливо і в традиціях минулого століття!

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *