Віце-прем’єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала пункт пропуску «Ужгород» на українсько-словацькому кордоні

Віце-прем’єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала пункт пропуску «Ужгород» на українсько-словацькому кордоні

У рамках робочого візиту на Закарпаття, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала міжнародний автомобільний пункт пропуску «Ужгород», де, власне, рік тому і відкрили символічні «двері» у європейський простір. Під час зустрічі з керівництвом Закарпатської обласної адміністрації, Західного регіонального управління ДПСУ, Чопського прикордонного загону та Державної фіскальної служби піднімались ряд важливих питань, пов’язаних з забезпеченням прикордонно-митних операцій та транскордонного руху. Зокрема, обговорювались можливості розбудови інфрастуктури на вантажному терміналі, що б створило значно комфортніші умови для міжнародних перевізників. Прикордонники та митники звернули увагу пані Климпуш-Цинцадзе на нагальну необхідність прискорення реконструкції пункту пропуску на легковому напрямку та відновлення пішохідної смуги руху, що б розвантажило транспортне пасажирське сполучення.

Під час візиту Віце-прем’єр-міністр мала нагоду безпосередньо поспілкуватись з учасниками міжнародного руху та вислухати їхню думку щодо порядку проходження прикордонно-митних формальностей та часових показників контрольних операцій. Окрім того, учасникам делегації розповіли про порядок охорони українсько-словацької ділянки кордону, результати служби, а також продемонстрували спільну роботу прикордонної та митної служб у рамках експерименту з встановлення спільної бази даних, що дозволяє пришвиднити проходження усіх видів контролю.

По завершенні відвідин найбільшого українсько-словацького пункту пропуску високопосадовицю запросили на відділ прикордонної служби «Ужгород», де ознайомили з умовами служби та проживання військовослужбовців, а також продемонстрували взірці озброєння, автомобільної та спеціальної техніки. Варто зазначити, що пані Климпуш-Цинцадзе приємно вразив високий рівень професійної підготовки прикордонників, а також умови праці та побуту військовослужбовців відділу.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *