Віктор Микита долучився до підтримки закарпатського батальйону “Сонечко”

Віктор Микита долучився до підтримки закарпатського батальйону “Сонечко”
Велика подяка голові обласної військової адміністрації Віктору Микиті за те, що дотримав слово полковника СБУ і забезпечив для потреб батальйону “Сонечко” позашляховик, а на додачу ще й два тепловізори та 6 комплектів рацій.
Також щиро дякуємо заступникам Закарпатської ОВА Василю Іванчу та Мирославу Білецькому, які оперативно надали суттєву допомогу у вирішенні першочергових потреб добровольців.
Проти нас ворог веде потужно інформаційно-психологічну війну, вкидує різну брехню про роботу ОВА, так є складності, але механізм управління працює справно.
Люди не розібравшись її панічно поширюють.
Сьогодні переконався особисто, що гуманітарна допомога зі складів дуже оперативно відправляється вагонами до місць призначення.
Неприємно, що в цей важкий для країни час група зальотних гастролерів сидить у одному з ресторанів Ужгорода на об’їзній дорозі і тре, як би усунути Микиту з посади.
Коней на переправі не міняють. Заспокойтесь, не розхитуйте управлінський корабель, краще їдьте до Києва і долучайтесь до організаційних заходів з посилення обороноздатності столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *