Віктор Балога зацікавився Шамбалою

БалогаВидання “Трибуна” вже повідомляло,  що Віктор Балога користується послугами індійських ворожбитів.

Про це він зізнався місяць тому у кулуарах Верховної Ради: “14 років я сидів на таблетках через гіпертонію. Знайомий порекомендував злітати до аюрведів  в Індію. Там порадили багато ходити, не переїдати вечорами, пити лише холодну воду і раз на тиждень їсти сире м’ясо.

Журналісти видання Новини Закарпаття також довідалися про любов Віктора Івановича до окультних наук. Ось, що вони повідомили:

“Як стало відомо  з джерела, наближеного до сім’ї нардепа від Закарпаття, Віктор Балога, не дивлячись на роботу Верховної ради України, він та його син Андрій відправилися шукати міфічну країну Шамбалу (Тибет) та до Китаю (пустеля Гобі). Цікаво, що заради Шамбали Андрій, який недавно одружився, відправив свою молоду жінку до тещі.

Що шукають Балоги у далекій країні, нікому з родини невідомо. Подейкують, що у Віктора Балоги за останній час нерви «здали» остаточно. Можливо, Балога шукає відповіді на свої запитання або спробує відмолити свої гріхи. Схоже, що до цієї країни їх відправила його покровителька – монахиня-індійка Лідія, якій він створив усі умови для місіонерства та пообіцяв побудувати храм на 1000 місць у селі Павшино”.

Шамбала — це високорозвинена духовна країна, що існує одночасно в трьох вимірах: астральному, ефірному і фізичному. Шамбала це країна мудреців яку так важко знайти і неможливо потрапити без запрошення.

Чи мають Балоги офіційне запрошення до Шамбали, теж не відомо.

1 Comment

  1. це не новина, Балога двано уже змінив православне віросповідання на шамбалу чи оелігію. яку проповідує сестра лідія, із ордену монахинь.Подейкують, що коли ВІктору Івановичу зле, він стрімко летить до монахині на сповідь та молитви, які начебто його зцілюють, хоча навряд чи і монахиня і шамбала і тібет чи пустелі врятують нардепа від напастей, які він заслужив за приниження своїх земляків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.