Віктор Балога продовжує активно грати на полі націонал-патріотів, Мукачівська міськрада має намір закликати Орбана визнати Росію державою-спонсором тероризму

 

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/320.

❗️Віктор Балога продовжує активно грати на полі націонал-патріотів, нещадно «переслідуючи» угорського прем’єра Віктора Орбана.

❗️Чимось нагадує Петра Порошенка у закарпатському міні-масштабі.

❗️Петро свого часу взяв на озброєння риторику ВО “Свобода”, ставши найбільшим поборником української національної ідеї, хоча у колі родини продовжував спілкуватися російською мовою.

❗️Текст Звернення Мукачівської міської ради до уряду Угорщини щодо визнання Росії державою-спонсором тероризму.

‼️Після публікації текстівки звернення отримав дзвінок від одного з лепутатів Мукачівської міськради, який повідомив, що на сесії  вирішили доручити редакційній комісії підправити вказаний документ і, що голосування за це питання ще лише буде. Але ЗМІ наближені Балоги подали заяву як чинний документ.

«Вчора, 23.11.2022 року Україна зазнала чергового ракетного терору від Росії. Було пошкоджено лікарню, пологовий будинок, багатоквартирний будинок – є загиблі та поранені мирні мешканці, мирні українці. Росія вчергове завдала значних руйнувань цивільній енергетичній інфраструктурі. Вся країна була без нормального електропостачання майже пів-доби. Так діють терористи – знищують і виснажують мирної громадян, бо не можуть здолати наших мужніх воїнів на полі бою.

Тому, звертаємося до прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, президентки Каталін Новак  та спікера парламенту Ласло Кевера, щоб вони прийняли вольове рішення  та визнали Росію державою-спонсором тероризму. Так як це вже зробили інші країни Європи, а також ПАРЄ, ПА НАТО та Європарламент».

Читайте також:

Балога дав – Балога забрав, чому демонтували Турула з Мукачівського замку

http://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *