Віктор Балога намагається просунути на посаду голови Закарпатської ОДА Ігора Діра, – Ярослав Галас

Віктор Балога намагається просунути на посаду голови Закарпатської ОДА Ігора Діра, – Ярослав Галас

Екс-заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас озвучив прізвище ще одного кандидата на посаду голови Закарпатської ОДА – це Ігор Дір.

Поки всі слідкують за поширенням коронавірусу, Віктор Балога намагається просунути на посаду голови Закарпатської ОДА свою людину – Ігоря Діра, колишнього посла України в Швейцарії.

У часи президентства Ющенка (Балога тоді очолював Секретаріат президента України) посла України в Швейцарії називали людиною з особливих доручень Балоги, дехто відкрито звинувачував його в переправленні готівки в швейцарські банки.

Розуміючи, що вплив на кадрові призначення через Офіс президента закритий, Балога вирішив піти через кабмін, а точніше через нардепа Ігоря Палицю, члена депутатської групи «За майбутнє», котрий особисто знає нового прем’єра Дениса Шмигаля. Сам Балога теж входить у групу «За майбутнє». Цікаво, що він на відміну від одногрупників не проголосував за призначення Шмигаля прем’єром – був відсутній.

За законодавством, голова ОДА призначається указом президента України за поданням кабінету міністрів України.

Здається неймовірним, щоб «зелені» теж наступили на багаторазові граблі й віддали Закарпаття Балозі. Але ми живемо в час прийняття таких дивних кадрових рішень…

Нещодавно автівку Ігора Діра було спалено на стоянці в Ужгороді:

Спалене в Ужгороді авто належить Надзвичайному та Повноважному Послу України

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *