Військову прокуратуру Ужгородського гарнізону відкривали з допомогою поліції (ВІДЕО)

ціцакПро це на каналі Ютуб повідомляє громадський активіст Лариса Ступак.

Військову прокуратуру Ужгородського гарнізону очолює сумнозвісний екс-суддя Ужгородського міськрайонного суду Олег Ціцак, який свого часу був визнаний непридатним до військової служби (відкосив), але стараннями Віктора Балоги в  2015 за один день отримав “з неба” звання майора юстиції і хлібну посаду. Громадські активісти намагалися прийти на прийом до установи, але двері виявилися зачиненими і їх туди не пускали, довелося викликати поліцію.

м. Ужгород. Військова прокуратура.
Нас тут не чекають, тому що у державі АТО… В військових прокуратурах спецрежим. Це коли всі будівлі,споруди та бударі – це режимні об’єкти. Що б ви знали!
Це коли прокурор виходить із будівлі прокуратури, навіть до вітру, він замикає на ключ всіх своїх підлеглих. Щоб працювали! Бо ж розбігаються. А раптом війна! Де їх потім шукати.. А так, закрив під ключик і гайда, по сравах . Повернувся- сидять, голубчики! – повідомляє Лариса Ступак.

https://youtu.be/6qtJsztJaek

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Військову прокуратуру Ужгородського гарнізону відкривали з допомогою поліції (ВІДЕО)”

  1. десятками років це був протеже Балоги, спочатку мама його директор ЗОШ №2 у мукачеві була палкою прихильницею молодого Балоги Віктора, майже був юй “третім сином”.Це була ельза кох, а не директорка педагог, таких, собі подібних любимих монстриків виростила із своїх синків перевертнів у мантіях. Покидьки усі хто лише вступив у тогівно під назвою ЄЦ, є їх буде остання прелюдія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *